111

Щомісячна аудиторія Instagram сягнула 700 млн користувачів. За чотири місяці їхнє число виросло на 100 мільйонів, про це пише видання TechCrunch.

За останні два роки аудиторія сервісу виросла більш ніж у два рази. Представники компанії стверджують, що Instagram показав найвищі темпи приросту за всю історію проекту. Минулий звіт показав, що за півроку 2016 року аудиторія зросла на 100 мільйонів. Основними чинниками для зростання аудиторії стали: розвиток розділу з публікаціями Stories, прямі трансляції і можливість видаляти підписників та вимикати коментарі.

Тепер аудиторія Instagram вдвічі перевищує кількість користувачів Twitter (328 мільйонів за підсумками першої чверті 2017 року). Тільки Instagram Stories використовують більше 200 мільйонів осіб, що більше аудиторії сервісу Snapchat (161 мільйон), що від самого початку популяризував формат «історій».

Нагадаємо, що у лютому Instagram запустив «каруселі» для показу до 10 фото і відео в одній публікації, повідомляє watcher.com.ua

 

1 comment

  1. Даник Михайло

    Це Вам не по 100 грам, це кадировський браузер Інстаґрам. Його дуже полюбляють дітиська наших “мажорів”. Навіть нашого голови ОТГ напівгола дівиця виблискує сіськами перед камерою телефону. А що вона зробить, як вона не артистка, а хочеться СЛАВИ на весь світ. І до дупи їй, що її батькові “дуже стидно”. Гроші (легенько “зароблені” все одно дасть, можна веселитися, поки діти голову не обсіли.Ех, нема партії солідної, щоб за таку “політику” та й пропісочили на партбюро (з оргвисновками). Батькові ще минулого листопада дав елюадресу того сайту (зайди, придивися чим дочка в Чернівцях займається, паралельно з навчанням чи замість навчання в вузі). Батько ґлупий, не прийняв міри, а дочка знову “кіно” викинула в Інтернет. Цудо. До чого йдемо?? Хіба вже близько до Європи?? То чого йдемо до неї задом??? А не розумом і намаганням в себе зробити так, як в євроспільноті. Хіба в них голови кругліші ??

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.