111

24 травня у файному місті Тернопіль відбудеться концерт найпопулярнішого гурту України “Океан Ельзи”.Як відомо Святослав Вакарчук зі своїми віртуозними музикантами їде у “Світовий тур”.

Концерт у Тернополі відбудеться на міському стадіоні і початок запланований о 20 годині.

Квитки на концерт коштують від 250 до 750 гривень. За 850 гривень квитки вже розкупили. Звісно, це найкращі місця. Тернопільські фани скучили за “океанами”… Востаннє у Тернополі вони виступали 28 травня 2013 року.

До речі, вхід у фан-зону можливий лише з 14 років. Оскільки спостерігається величезний ажіотаж на концерт, в одні руки продається не більше 6 квитків аби уникнути спекуляцій.

Дітям до 6 років вхід безкоштовний, лише на сектори, без надання окремого місця, при собі потрібно мати свідоцтво про народження чи його копію. Квитки обміну та поверненню не підлягають. При втраті чи пошкодженні квитка дублікат не видається

1 comment

  1. Даник Михайло

    А звідки Ви взяли, що ЦЕ НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ГУРТ УКРАЇНИ ?? Який конкурс-фестиваль ДАВ ТАКЕ ВИЗНАЧЕННЯ ?? Це є Ваше суб”єктивне твердження, і не більше. Не всім припадає до душі творчість Святослава Вакарчука з хриплим голосом. Бард – не бард ? А що ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.