Нідерландська плавчиня Інге Де Брюін знялася повністю оголеною в місцевому реаліті-шоу “Адам шукає Єву”. Чотириразова олімпійська і п’ятиразова чемпіонка світу вирішила спробувати себе в новому амплуа.
Передача є аналогом “Дом-2”. Лише з тією різницею, що всі герої в ньому абсолютно голі. Зйомки проходять на тропічному острові. Усе зводиться до пошуку другої половинки.

43-річна спортсменка, абсолютно не соромлячись пильного погляду телекамер, намагається побудувати стосунки з кількома чоловіками. Останні також з’являються в кадрі без одягу, повідомляє obozrevatel.com

Де Брюін дебютувала в плаванні 1991 року. Тоді вперше здобула медаль чемпіонки Європи. Через 8 років у неї в колекції з’явилося світове “золото”. Найуспішнішою для неї стала Олімпіада-2000 в Сіднеї. Там нідерландка здобула три золоті нагороди й одну срібну в естафеті.

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    І що можна сказати про цього засновника (чи одного з них) цієї ґазети??? Файний ХЛОПАКА проживає в ФАЙНОМУ місті. Важливими проблемами нашого століття і нашого часу займається. Але вона (ґазетка ця) не називалася б ПРОВСЕ. А так – читай про що хочеш. Думаю, що й редактор її трошки (з часом) дозріє. Може?
    А про чемпіонку що сказати? Одним словом – з кожного боку чемпіонка. Тільки не це має бути важливим тепер для нас… А Ви як думаєте, жителі ФАЙНОГО міста??? Чи не читаєте цю ґазету?? Підходьте до цієї ТРИБУНИ, висловлюйтеся, маєте ПРАВО, поки є можливість. Бо не всюди Є. Але щоб щось сказати – треба знати що.

Напишіть відгук