Теребовлянська місцева прокуратура почала трішки працювати: навчальному закладу «Підгаєцький професійний аграрний ліцей» повернено земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею понад 300 га вартістю понад 9 млн. грн.
Встановлено, що на земельних ділянках, що перебувають у користуванні закладу освіти, приватне агропромислове підприємство вирощує сільськогосподарські культури, а угода про використання цієї землі, не погоджена із органом управління ліцеєм – Міністерством освіти і науки України. Прокуратура звернулась до суду з вимогою розірвати договір та повернути землю ліцею.
Ухвалою Господарського суду Тернопільської області провадження у справі припинено у зв’язку з добровільним розірванням сторонами під час судового розгляду спірного договору та поверненням земельних ділянок вартістю понад 9 млн. грн. розпоряднику, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/05/шлюб-3-700x370-150x150.jpg)
5 міфів про щасливий шлюб
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2013/12/Zborivsky_rayon_gerb-150x150.png)