Вчора близько 21-ої години до чергової частини Зборівського відділення поліції із заявою звернувся головний інспектор управління Державного агентства рибного господарства в Тернопільській області і заявив, що йому та двом його колегам під час виконання службових обов’язків було нанесено тілесні ушкодження. Інцидент стався в Зборові на території гідропарку.

Група реагування патрульної поліції оперативно прибула на місце конфлікту. З’ясувалося, конфлікт виник між інспекторами рибохорони та місцевими жителями. Троє молодих зборівчан, незважаючи на період нересту, активно рибалили на річці Стрипа. Хтось з небайдужих повідомив про браконьєрство на гарячу телефонну лінію управління Державного агентства рибного господарства. Співробітників виїхали на виклик.

Зі слів потерпілих, вони представилися і почали вимагати, аби молоді люди припинили браконьєрські дії та згорнули закинуті сітки. Конфлікт почався, коли інспектори стали складати адміністративний протокол за грубе порушення правил рибальства.

Як наслідок, троє зборівчан окрім адмінвідповідальності (стаття 85 КУАП) будуть притягнені й до кримінальної за умисне заподіяння працівникам правоохоронного органу легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням ними службових обов’язків(частина 2 статті 345 КК). Триває досудове розслідування, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    Ніхрина не буде. Маючи нормального адвоката, можна з легкістю доказати, що ті козаки – природоохоронці разом з поліцеями чи ще там з ким є ніхто інші як вимагачі. Чому?? та тому, що ніде не було опубліковано (для широкої громадськості) коли, з якого числа і на яких (водних рубежах) починається нерест риби. Кожного року неоднаково, бо природні умови різні. Колись – раніше, колись – з запізненням. Цього року – ніяк, поскільки мені як сильному блогеру (лазить по всіх мислимих і немислимих сайтах) нічого про це не відомо з офіційних джерел. А голова ТОДА був би не проти розмістити подібну інформацію (звісно, якщо б така була). А постільки ті “природоохоронці”-телепні, то вибачайте. Я б тих природолохоронців сам потопив в Сереті, якби мені таке трапилося. Так і тільки так має реагувати громадськість. Нічого начальнику області йти на “вилов” браконьєрів. Ти що, не маєш що робити?? Твої хлопці (підлеглі) за що гроші беруть?? Де звіти про виконану роботу?? Опублікуй для широкої публіки. Можеш???

Напишіть відгук