У Тернополі поліція “підпрацьовує” аніматорами за 100 доларів?

Поділитися


Налякані діти, стривожені дорослі – сирена, гонитва та затримання зі зброєю! Ніхто не чекав, чим закінчИться сімейний відпочинок у тернопільському ресторані. Вмить усе перевернулося, коли налетіли копи. Що вони робили в закладі? За ким полювали? Те, що дізналися мешканці, просто не вкладається в голові! Невже весь цей переполох – то цирк, який поліцейські влаштовують за гроші?! Тільки погляньте, чим займається поліція, доки десь убивають і грабують людей.
Це – Олександр. Вихідного дня він разом із сім’єю відпочивав у цьому ресторані. Святкували хрестини, тож було багато дітей. Коли біля самісінького входу почалося затримання водія та в нього вилучили зброю, чоловік сказав дружині забрати від вікон дітей. А сам увімкнув камеру на телефоні.
Те, що почули далі, просто не вкладається в голові. Виявляється, вся спецоперація була фейком. Поліцейські у свій робочий час, замість
ловити злочинців, приймали участь у романтичному шоу
Що робили поліцейські на відео? Для кого влаштовували незабутню романтику? В управлінні патрульної поліції нас зустрічає керівник.
Стверджує, що зараз саме триває службова перевірка, тому жодних пояснень він надати не може.
Та Олександр каже – замовні розваги – то звична справа для тернопільських копів. Він і сам телефонував до управління і просив попрацювати аніматорами. Йому порадили звернутися керівництва, а з неофіційних джерел чоловік дізнався й вартість таких послуг.

У Тернополі жартують зі зламаного стелажу з алкоголем

Приватна фірма неякісно виконала ремонт дороги поблизу Кременця, але вирішила за це відсудити гроші у держави