5 травня о 19 годині мешканці вулиць Орлика, 1 та 2, Драгоманова 1-3, Дружби 2, 4, 6 проведуть збори громади біля палацу культури “Березіль”. Мешканці шоковані, що біля їхніх домівок хочуть звести багатоповерхівку ( нібито аж на 11 поверхів). Планує це збудувати товариство “Еверест-Тер”, яким керує Василь Погорєлов.
У новобудові планують зробити велечезний паркінг, два поверхи відвести під оренду приміщеннь а решту – квартири. Люди обурені, оскільки їм знищать сквер, поруч пустують кабінети в “Березолі”, які роками ніхто не хоче брати в оренду.
Також будівельники нехтують безпекою тернополян, які мешкають на масиві “Дружба”, оскільки там розташоване єдине на масиві бомбосховище. У час російсько-української війни його нібито хочуть знищити.
Місцеві мешканці запрошують ЗМІ та громадських активістів на зустріч.