111

Управління патрульної поліції у м. Тернополі одне з перших, де невдовзі запрацює кінологічний патруль. Сьогодні у патрульних розпочалося перше заняття у кінологічному центрі.

– Кінологічний патруль допоможе попередити правопорушення у відпочинкових зелених зонах, – зауважив начальник Управління патрульної поліції Володимир Струк. – Адже собака краще відчує наявність наркотику або стан наркотично сп’яніння у громадянина.

Навчання складатиметься з теоретичної та практичної частини, де будуть розповідати як правильно дресирувати собак і як застосувати ці навички у житті

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    Потрібна справа, хлопці-богомольці, тільки тренуйте своїх собак подальше від населення, а ще краще – обслідуйте місця скупчення того ж населення до того часу, як населення може там з”явитися. Щоб діти і онуки наші не напудилися. А в період масового скупчення – теж треба бути десь поблизу, але – собаки в намордниках, і – самі кращі, які без потреби на людей не кинуться. Коротше, пане Богомол, тренуйтеся десь за містом (на старому аеродромі, наприклад). Бажаємо успіху!! Бо й скоро аеродром відкриють, нехай собаки привикають до місцевості. Так, пане Барна С.С.?? Коли ми будемо знати ПРАВДУ про Степана Андрійовича й про те есес?? Допоможіть встановити ІСТИНУ, вона – одна, як билинка в полі. Ви ж – ІСТОРИК, без іронії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.