111

Сьогодні у Тернополі мало відбутися засідання архітектурно-містобудівної ради. На порядок денний виносили скандальні питання про будівництво багатоквартирного будинку на вулиці Симоненка та так звана проектна пропозиція на будівництво торгово-офісного комплексу за адресою Живова,9 ( замовник ПП “Нива і К” ).

Проте, засідання не відбулося, оскільки не було кворуму. Проте, присутні архітектори, депутати Тернопільської міської ради Андрій Газилишин, Наталія Шоломейчук, Любомир Балук , громадські діячі разом з начальником управління містобудування Василем Бесагою обговорили питання чому ж такі жахливі речі кояться у сфері містобудування Тернополя.

Архітектори запропонували депутатам перш ніж виділяти земельну ділянку “під щось, треба обговорювати це з фахівцями їхнього середовища, щоб зрозуміти – доречна ця новобудова чи ні, вписується в наявний міський ансамбль чи треба вдосконалювати проект. Наразі ж у Тернополі схема роботи земельної комісії, депутатського корпусу поставлена з ніг на голову: виділяють землю на якій треба вже ламати голову як втулити проект власнику.

Наступного четверга знову відбудеться засідання цього “курултаю”, де інтереси громади відстоюють в останню чергу. Якщо взагалі відстоюють… Адже чи можуть бути незалежними архітектори, які виконують замовлення будівельного бізнес-середовища?2 comments

  1. МИХАЙЛО

    Був кворум, не було кворуму, не в цьому діло. Не вміємо МИ, українці – трвердолобі любе зібрання (якщо воно було проанонсоване і мало привід) оформити це СВОЇМ ПРОТОКОЛОМ. Любе зібрання. І потім подати ЙОГО (своє волевиявлення) до відповідного органу влади (ради чи відповідної комісії при виконкомі тієї ж ради). Чо ми такі темні?? Що, скурили Буквар ще в 2-му класі, коли треба було з ним ходити ще й до третього?? Де ж толерантність, взаємоповага, толентаризм? Треба поважати всі думки, “разных слоёв населения”, приймати виважені рішення. Для того й боролися. Чи Ви – не БОРОЛИСЯ?? То чого хочете???

  2. Ольга, викладач економічного університету

    Ви подивіться лишень як цей Бесага сидить..до людей спиною, м’яко кажучи, а до колишнього депутатіка-свободівця Михайла Гладкого – передом..як кажуть – баришня ляглі і просют.. сумно слухати мову Бесаги.. неповага так і пре.. певно, в Надала набрався

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.