111


Минулого місяця на тернопільському бульварі Просвіти завершився ремонт. Попри критику громадськості щодо не надто якісних робіт, майстри застелили бруківку та постелили асфальт. Навіть перенесли будку для сміття, щоб у неї не вклинювалась пішохідна доріжка аби учні, які  ходитимуть тудою до школи №16, не вискакували раптово перед автомобілями, що возять торф до котельні ( для реалізації бізнес-проекту мера Тернополя Сергія Надала – але це вже інша історія).

Майстри навіть зрізали бордюри, щоб сміттярі, які вивозять відходи, мали можливість безперешкодно виконувати свою роботу.

Навіть цигани і бомжі, які “шукають свої дивіденди в баках” у вигляді картону і скляних пляшок, не розкидають сміття, бо присутні на майданчиках жіночки можуть фест “виховати” капарників…

І от щойно, 13 червня, о 20 годині, при десятку юних тернополян, сміттярі показали “майстер-клас” як любити файне місто…

Невже підприємству, яке заробляє на тернополянах, важко видати своїм працівникам віник і совочокк, аби після витрушування сміття, прибрали за собою.. Невже бродячі собаки, коти мають розносити заразу по всьому бульвару?

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.