![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/06/19511216_1230555747072957_7583061529567309391_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/06/19511307_1230556303739568_7295027943143813213_n.jpg)
Вчорашній дощ розчинив неймовірний рейтинг міського голови Тернополя Сергія Надала як вода цукор. Здавалось, ремонти доріг і встелення бруківки зроблять з Сергія Надала “вічним мером”. Проте, масовий прихід краян у соцмережу Фейсбук продемонстрував, що тисячі тернополян кепкують над недолугими ремонтами.
Люди дивуються як можна так “безголово” витрачати кошти на неякісні проекти, не займатися елементарним – комуналкою. Це основа з основ роботи будь-якого посадника. Сьогоднішня присутність Надала на всіх екранах в громадському транспорті викликає лише осуд. Тернополянам не потрібен мер в “телевізорі”.
Мешканці файного міста змирились, що Сергій Надал почав заробляти на прибиранні, знищив комунальну організацію, яка досить ефективно чистила від бруду місто і привів луцьку фірму. Проте, снігова стихія наприкінці минулого року поставила усі крапки над “і”. Переляканий Надал з шуфлею бігав під мерією і розумів, що ця катастрофа може вартувати йому посади. З горем-пополам Надалу вдалось перевести вину на керівника житлово-комунального господарства Лесіва. Чоловіка звільнили з посади. після цього, думалось, мер буде “дути на холодне”. Але перший дощ цього літа показав, що комунальники як не працювали, так і не працюють. Сміття як не прибиралось нормально, так і не прибирається. Чого дивуватись, якщо навіть під час погрузки з контейнерів, сміття, що впало на землю – не прибирають.
Загалом же тернополяни розуміють, що такий срач у Тернополі міський голова Сергій Надал розвів за бюджетні кошти, тобто – наші гроші сплачені у вигляді податків.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/06/19437414_1230555953739603_6496517915674108784_n.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/06/19601044_1230556643739534_4625669783842989681_n.jpg)