111

Про ганебне ставлення міського голови Тернополя Сергія Надала до парків файного міста знає кожна інтелігентна особа. За роки незалежності у нашому місті й так зникло до 300 гектарів зелених зон. Проте, саме за каденцій Надала парки перетворили на постійне джерело збагачень шинкарів із так званими фестивалями, неякісних ремонтів та встелення бракованої бруківки. Про антинаукову обрізку дерев говорять вже кілька років вчені.

Щодо приїзду цирку до нашого міста думки тернополян розділились. Одні вважають ганебним мучити тварин на втіху дітям, інші радо відвідують шатрове дійство. Проте, всі сходяться на думці, як можна було мистецький заклад розмістити в такому непристосованому місці, яке там вже роками шокує випадкових перехожих. У серпні 2013 року цирк “Аншлаг” вже плавав у фекаліях.

Журналісти інтернет-газети “Про все” звертались тоді до екологічної інспекції. Там лише розвели руками. З тих пір минуло майже 4 роки, але нічого не змінилось…

Як наші діти мають навчитись культури у такому смердючому посмітюшнику?2 comments

  1. Аноним

    розміщення цирку на смітнику(сюди взимку вивозили сніг із усього міста) -це ганьба керівників “файного європейського міста”, як і організація постійних пиятик у парку ім . Шевченка. Чого ми вчимо наших дітей, про яке мистецтво йдеться, коли навколо бруд, сморід, купи битого каміння? Цікаво, чи був Надал чи великий культуролог Смик у парку і бачили цю ганьбу? Це іє візитівка “файного міста” та обєктивна характеристика керівників міста. Ганьба!!!

  2. Аноним

    Це жах! Ото справді ганьба керівників “файного міста”! Добра реклама для європейського міста. Яку красу виховає таке відвідування цирку як виду мистецтва? Серед бруду, смороду і купи битого каміння, яке звезли з площі перед Бандерою. Чи бачили цю ганьбу “великі естети” Надал і Смик?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.