Тернополянин Ігор Качмарський повідомив у соцмережі, що у Тернополі встановили найбільший баштовий годинник в Україні на житловому будинку. Про те, що той дім розташований в парку “Топільче” – не повідомляється. Керівництво будівельної компанії “ПрестижБуд” розповідає байки, що формально будинок розташований на не парковій землі. Проте, саме через розташування новобудови на початку парку “Топільче” квартири були розкуплені ще задовго до зведення багатоповерхівки.

Вчора мер Тернополя Сергій Надал також розповідав байки тернополянам, що нові будівництва не порушують закон…

Тернопільська інтернет-газета “Про все” у липні 2013 року писала, що у парк “Топільче” “Престижбуд” пускатиме “крутеликів” на джипах за… спецпропусками.

Після цього інтернет-газета “Про все” повідомляла як у вересні 2014 року директор компанії “ПрестижБуд” Святослав Лебонтов погрожував цеглиною журналісту “Про все”

1 comment

  1. Ольга, викладач економічного університету

    Дякую за правду. так, дім гарний, ми на кафедрі обговорювали. але якщо всі так будуть чинити, то в тернополі парків не залишиться. завжди хитрожопі будівельники знайдуть відмазку – то не в межах парку, то землю на аукціоні купили, яку міська рада виставили – ви ж голосували за депутатів..тепер типу їх питайте.. а насправді – не має в серці Бога, тому й так чинять, ніби вічно будуть жити…

Напишіть відгук