Як повідомляла тернопільська інтернет-газета “Про все”, вчора на Тернопільщині автобус з туристами впав у прірву У ньому їхали учні з Коломиї. Голова облдержадміністрації Степан барна розповів сьогодні деталі трагедії: “Вчора, 18.15 – Чортківський р-н, с. Ягільниця – ДТП за участю автобуса. Виїхав караул ДПРЧ-6 та направлено ОГ Чортківського РВ Інформація уточнюється. Автобус “Ікарус” з дітьми зїхав у кювет. Було задіяно всі бригади швидкої допомомоги з Чорткова і Товстого. 5 хворих середньої важкості. Хвора з переломами трьох ребер відмовилась від госпіталізації , надали допомогу, забрали родичі в Коломию. Одна хвора знаходиться в травматології рвані рани лівого передпліччя струс головного мозку. Другий водій в реанімації в стані шоку. Нажаль, одна дівчина загинула (проводенно деблокування), решта пасажирів евакуйовані, забезпеченні поселенням в гуртожиток і нагодовані. Зараз витягаємо автобус. Бережіть себе!”.

Слідкувати за розвитком новини можна на нашій сторінці у Фейсбук  на youtube-каналі та гугл+  Підписатися та стежити за найцікавішими онлайн-трансляціями можна тут

Підписатися на наші новини можна в twitter та instagram

1 comment

  1. Даник Михайло

    Шкода людей, які загинули і покалічені. А причина де ? Є там попереджувальні дорожні знаки з обох сторін “Звивиста дорога”, “Обмеження швидкості” до 30 км ?? Хто провіряє технічний стан приватних автобусів і водіїв перед рейсом ?? Може водій змучений, дороги не знає і не зреагував вчасно. Та й чого з Коломиї в Одесу їхати через Ягільницю ?? Треба йому було попасти на трасу Київ – Одеса, то є інші маршрути. Тут багато винних має бути, як є пострадавших. Де є створена державна комісія, товариш Барна С.С. ?? Це ж на Вашій території сталося. Нам не треба коментувати що сталася аварія, а щоб державні органи вживали заходів, щоб аварій не було зовсім. Пам”ятаю Вашу бездіяльність в лютому цього року. Пише на сайті ТОДА : остерігайтеся, ожеледиця. ТА ВИ, пане ГОЛОВО ТОДА ДАЙТЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ВСІМ ГОЛОВАМ СІЛЬРАД чи ОТГ попідсипати проблемні місця (схили, спуски) піском -крошкою. В примусовому порядку. Ніяка бабка в селі не “заходить” на Ваш сайт, бо й не всі читати вміють. А до магазину, на пошту чи до аптеки треба щоразу. Впала, виломала ногу, вже 4 місяці не може ходити. ДЯКУЄМО за ТУРБОТУ, добрий державний “дєятєль”. Не констатувати факт, а упередити, унеможливити його має ВЛАДА. Але то треба ҐОСПОДАРЯ ! Якщо ніколи сам не забив гвіздка, не змайстрував ні собачої будки, ні туалету своїми руками, то що може той вчитель, ще й якщо “свита короля” сама не рухається. Міняти те все треба, і чим скоріше, тим краще.

Напишіть відгук