111

Чортківчанин Орест Мурава оприлюднив у Фейсбуці цікаву для громадськості історію, пов’язану з нардепом Олегом Барною. Чоловік поширив у себе на сторінці відео з акції автомайдану, коли скандального нардепа закидали яйцями за хамство і поділився ось такою історією: “Ці слова це квіточки в порівнянні з тими що цей запроданець сказав на зібранні ГО “Громадський Майдан” Чортківщини, на зібранні котре відбулося в кінці серпня 2015 року.

Дупатат Барна заявив що дуже всім допомагає та опікується, на ці його слова я Мурава Орест заперечив йому. Як ти можеш допомагати та опікуватися зовсім незнайомими людьми? Адже ти жодного разу не запитав як там мій племінник котрий отримав кульове поранення на Інститутській 20-го лютого, може йому щось допомогти чи підштурхати. Ти 10-ть місяців депутатом назви будь-ласка хоча б одне прізвище :
1) вбитого на майдані чи на фронті
2) раненого на майдані чи на фронті
кому ти допоміг чи їхнім сім’ям
Німа сцена. Барна не назвав жодного прізвища (ЖОДНОГО).
То ким ти можеш опікуватися окрім себе.
Барна не витримав моїх докорів зривається на ноги і говорить до мене:
То ти хочеш сказати якщо у людей заслабнуть СВИНІ то я тоже ними маю опікуватися!
Саварин Богдан зривається з місця і каже Барні:

– То ти прирівняв загинувших та поранених зі свиньми!

Всі присутні аж роти порозкривали від слів ЛЖЕПАТРІОТА. От скажіть мені ? Де (ХУЙЛО) в московії чи може серед нас .І цей крєндель повчає всіх, хамить, зверхньо ставиться до людей незважаючи на вік та старість. Це його сутність та кредо, а все що виходить з його вуст про патріотизм та любов до України та її народу це ПОПУЛІСТИЧНА — ЦИНІЧНА БРЕХНЯ та ОБМАН.
Він любить себе коханого і як той пес служить свому ГОСПОДАРЮ а на народ він плював, плює і плювати буде.
ГАНЬБА ПРОЙДИСВІТУ та ЛЖЕПАТРІОТУ.

***

Слідкувати за розвитком новини можна на нашій сторінці у Фейсбук  на youtube-каналі та гугл+  Підписатися та стежити за найцікавішими онлайн-трансляціями можна тут

Підписатися на наші новини можна в twitter та instagram 

8 comments

 1. Віктор Польовий

  Якщо у його розумінні це є піар задяки чому його побачать, то у нього шикарний вигляд, Так і ходи, не виздоровлюй

 2. ганна

  що ви вiд лемка хотiли? Це люди особливi i даремно ви з ними так носитесь. Лемки повиннi знати свое мiсце в краiнi. де живуть украiнцi. А iм до украiнцiв – як вiд землi до неба. Не суттево. де вони вже народились та виросли. Все йде вiд роду. Вони нiколи нас не будуть вважати людьми i завжди обдавати презирством, не суть. що вiн може нiхто. а ви великий вчений. для них вcе одно ми люди нижчого сорту.

 3. Аноним

  та це рагуль. і що можна хотіцти від рагуля?
  дивно взагалі. як таке можна було вибрати до ВР

 4. Михайло

  Даремно Ви так , шановна про лемків. Якщо маєте персональну неприязнь до когось з них, то не потрібно узагальнювати. Перегляньте історію. Лемки не прилетіли з космосу, а дуже давно жили на своїй, Богом даній землі. Гордий і працелюбний народ. Аж допоки у повоєнні роки комуністичний режим насильно та жорстоко не виселив їх терени нинішньої України, в ході операції “Вісла”. Ви тільки послухайте відомі лемківські пісні “Верше, мій верше”, “Плине каса”, “Цне ми ся за тобом, мій лемківських краю”, де до надриву бринить душевна струна жалю і туги. Лемки такі ж українці, як і Ви…

 5. xorr retepreg (@xorr2357)

  + Ганна
  Пані Ганна не права. Я багато знаю і лемків, і гуцулів, і словаків, румун, угорців, росіян, циган, українських німців, греків і багато інших, та серед всіх цих громад є свої генії і герої, патріоти і запроданці, мужні воїни і боягузливі колаборанти, причому, серед своїх я знаю більше таких, які не варті поваги, ніж серед чужих… Тому вартість людини визначає не тільки єтнісне походження та тризуб на паспорті, а те, чи він, коли його незнайомий побратим загине на фронті від рук підлого ворога чи свого зрадника, тихо візьме зброю і стане замість нього як скеля, щоб боронити землю країни, чи ні. Це і покаже, чи ти українець, не за етнічним походженням чи за тризубом на паспорті, а за душею! Слава Україні!

 6. Vitaliy Chernyk

  Не були б Ви, пані Ганно,жінкою,я б з задоволенням сказав би Вам пару “теплих”!!! Перш за все навчіться писати україньською,ящо вже так спіднє на собі рвете “за націю”… І звідки така впевненість що у Вас десь крапелька крові,чи то лемківської чи то бусурманьської,чи московітської не “вурдить” ваш заслинений генотип? Діло не в генотипі,”шановна” а таки в вихованні і самій людині. Українців на Україні в більшості “МАЮТЬ” саме українці, давайте з них і почнемо! Не шукайте собі винних,а якщо вже шукаєте то в першу чергу шукайте їх в дзеркалі! Бо найбільша скалка зазвичай у власному оці…

 7. zarah-tustra

  > Ганні – “чистокровній українці”
  (21.07.2017 AT 07:50)
  (Михайло: «… Лемки такі ж українці, як і Ви…»)

  Дійсно, до чого тут етнічне походження?! Нас – майже всіх – сересер зробив совками і жлобами. І, мабуть, в першу чергу, тих, щоб у високих і не дуже високих кабінетах на “хлібних” посадах. Часто (досить часто, на жаль) ті, що за допомогою багаторазових “гречкових інвестицій” в «електорат одноразового використання», або ж одноразової «інвестиції» «зеленою масою» у виборчу казну «правильної» – прохідної – партії чи блоку, змінюють свій попередній – правильний, високо-моральний, порядний,… – «стиль життя».
  «Рагулізм», «жлобство», «совковість» etc. – ці поняття, як відомо (окрім, мабуть, таким, як п.Ганна), національності не мають. Достатньо комусь з «носіїв» цих характеристик (хоча б однієї з них) потрапити у владно-«рєшальний» кабінет або стати статусним депутатом (необов*язково Верхньої Ради!), як майже одразу «спрацьовує» «формула» Дж.Ектона (John Acton): «Влада розбещує. Абсолютна влада розбещує абсолютно.»
  Alas…

 8. Amir Allozawr

  Рагулізм, жлобство, хамство і тупість найбільше розквітли після офіційного розпаду “сересеру”, коли гору взяли “реформи, яким нема альтернативи”. Це називається “жлобок”, це і є поняття людини в системі цінностей ринкового фундаменталізму. І сутність всіх цих “реформ” у наступних фразах: “пацан шол к успєху”, “у кого нет міліарда, может іті вжопу”, “разбагатєй ілі сдохні”, “нікаво нє жалка, нікаво – ні тєбя, ні мєня, ні єво”. Щоб в цьому розібратись вартує загуглити тему “критика неолібералізму”, або хоча-б передивитись фільм “Доктрина шоку”. Це наше теперішнє і наше майбутнє. І таке майбутнє буде плодити чичмраз більше бикоти. Як гласиль один з постулатів цих “реформаторів” – альтернативи нема …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.