Скандал на тернопільському ринку: відкритий продаж браконьєрського знаряддя для рибалок

Поділитися


21 липня на тернопільському ринку громадські активісти та муніципальна поліція провели рейд з виявлення продажу браконьєрських знарядь для рибалок. На тротуарі, без відповідного торгового патенту можна було вільно купити сітки та ятери.

Коли громадські активісти почали розпитувати як це так можна торгувати, на них накинулись продавці сусідніх торгових точок. Після двогодинних дискусій та протистоянь, нарешті приїхала поліція. Копи виявились не надто кваліфікованими. Розібратись в ситуації їм допоміг представник муніципальної поліції та громадський активіст Андрій Об’єщик.

Правда, неузгодженість дій контролючих органів шокувала. Поліцейські за кілька годин з’ясування ситуації не звернулись до колег-податківців, щоб операція муніципалів та громадських активістів виявилась успішною.

Наприкінці, поліцейські навіть не хотіли вилучати усі браконьєрські знаряддя…

Ось як цю історію описують громадські активісти:” 21 липня 2017 року ГО Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля” спільно з Управління муніципальної поліції Тернопільської міської ради провели черговий рейд біля Тернопільського центрального ринку.


Було викрито громадянина, який здійснював торгівлю на тротуарі без жодного дозвільного документа та продавав знаряддя лову, які заборонені Заканом України “Про тваринний світ” та “Правилами любительського і спортивного рибальства”, а саме рибальські сітки, виготовлені із сіткоснастевого матеріалу, та заборонені ятеря, раколовки.Для встановлення особи порушника на місце події було викликано працівників Національної Поліції, котрі підтвердили факт відсутності будь якого документа та склали адмін протокол за ст.159 КУпАП (порушення правил торгівлі на ринках).

Муніципальною поліцією було складено ще один протокол за ст.152 КУпАП (порушення Державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів), що є порушенням розділу 23 Правил благоустрою м.Тернополя, штраф 340грн.

Всього було вилучено 55 сіток, загальною довжиною близько 1000 метрів, 2 ятеря та 2 раколовки. Ринкова вартість даної продукції становить близько 10000 тис. грн. На правопорушника ще буде складено адміністративний протокол за ст. 85-1 КУпАП (виготовлення, збут, зберігання чи реклама заборонених знарядь добування (збирання) об’єктів тваринного або рослинного світу).Справу буде направлено до міськрайонного суду.

Правопорушнику загрожує штраф від 153 до 357 гривень з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення.
Далі буде…?PS. Не шановні продавці заборонених знарядь всі браки котрих викриваємо здають точки де купляли сітки. Тому, ми Вам не рекомендуємо на далі грати в лотерею!


Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Журналістам забороняли фотографувати приїзд Гройсмана на Тернопільщину

Для чого Гройсман косив ріпак на Тернопільщині?