111


Начальник головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол сьогодні провів прес-конференцію для засобів масової інформації щодо вбивства у Вишнівці 17-річної Ірини Мукоїди. Причина цьому проста: інформація про трагедію виявилась надзвичайно резонансною , щодня у Вишнівці відбуваються акції протесту, родина підозрюваного у вбивстві підбурює громаду до перекриття дороги міжнародного значення.

Слідкувати за розвитком новини можна на нашій сторінці у Фейсбук  на youtube-каналі та гугл+  Підписатися та стежити за найцікавішими онлайн-трансляціями можна тут

Вчора на сесії облради, після виступу керівника поліції родина затриманого почала дошкульно критикувати хід слідства. Розуміючи, щоб громадськості необхідно надати вагомі аргументи щодо роботи правоохоронців, Олександр Богомол оприлюднив з дозволу прокуратури окремі аудіозаписи телефонних розмов родини затриманого. Якщо говорити юридичною мовою – поліція оприлюднила окремі матеріали негласних слідчих дій, що стосуються даного провадження.

З них можна  зрозуміти, що про вбивство вони вже знали у той же вечір, що їх не бентежить факт вбивства, а як так сталося, що їхній син та брат – зізнався.

Слухати всі ці записи доволі складно. Навіть у керівника поліції відчувались емоції хвилювання, комок у під горлом… Здається, спростувати такі докази провини підозрюваного буде вже не можливо або вкрай складно…

Відеозапис прямої трансляції, викладений в ютубі
5 comments

 1. Alexandro Grachesky

  Об’єктивно жодних прямих доказів не оприлюднено. Фактично звинувачення ґрунтується на розмові третіх осіб, які самі свідками події не були, а лише нібито були присутні при зізнанні. Виникає питання – чому не оприлюднили саме зізнання хлопця? Зі слів спікера є принаймні два таких відеозаписи із знанням. Чому зрештою на прес-конференції сам підозрюваний не зробив зізнання? Чому не було його адвоката? Не було жодного аналізу інших версій та оцінки матеріальним доказам як то знаряддя вбивства. Варто було б оприлюднити відеозапис відтворення подій. Сама стаття відверто негативного змісту відносно родини обвинувачуваного.

 2. Наталі

  Одні кажуть винен, інші не винен. Так можна багато говорити, а толку то з того було, є і буде цілий нуль. Як тільки сталася ця трагедія. Я була повністю на стороні поліції. От думаю, добре що найшли цього виродка. Треба його наказати по всій строгості закону. Але чим більше почало з’являтися інформації, яка б повинна була роз’яснити ситуацію, пролити хоча б якесь світло на це все, то навпаки, так виходить, все що ми знаємо з вами, ще більше заплутує справу. В мене склалося таке враження, що наша доблесна поліція тепер захищає не інтереси людей і права, а свої власні. І цим всім балаганом тільки це підтверджують. До цього часу немає названо, мотиву злочину, хоча зразу після трагедії такий мотив був. А зараз взагалі він відсутній. Як відомо в будь яких діях, має бути мотив, який привів до тих, чи інших дій. Я не захищаю цього хлопця, але і не можу його звинуватити. Те що є в тих записах, ще нічого не говорить. Якби ці записи були зроблені 26, чи 27 червня, ще до затримання, таке б можна було назвати доказами. Ви всі що звинувачуєте його, особисто з ним знайомі? Ви хоч бачили його фотографію? Це хлопчина на вигляд дванадцять, тринадцять років. Немає пальця на руці. Ще відомо, що він є трішки агресивним, швидко нервується. Та це ще нічого не говорить. Але він може бути психологічно слабким і закрився в собі. На нього налетіли зі всіх сторін і морально без фізичного зусилля задавили його. Він просто міг зізнатися, щоб відстали від нього і лишили його в спокої. Я не виключаю, що він міг там бути, навіть якимось чином причетним до цієї справи, але що це зробив особисто він сам, маю дуже великі сумніви. Зараз треба, щоб з ним працювали не слідчі, а незалежний психолог, який може допомогти пролити світло на ті всі події. І ще. Треба, щоб об’єдналися громадськість, батьки як загиблої дівчини, так і цього хлопця, в пошуках істини. Тримали все на контролі. Щоб домоглися проведення повторних експертиз. Факти є. Тільки їх треба ретельно дослідити, звичайно, якщо з цими доказами не робилося якихось маніпуляцій, щоб збити слід і направити його в хибне русло. Мені дуже шкода цієї дівчини. Закінчила школу, мріяла, будувала плани на майбутнє, а якийсь нелюд перекреслив це все і забрав саме найдорожче, життя. Співчуття рідним і близьким. Нехай земля буде їй пухом…

 3. Вячеслав Володимирович Олієвський

  нова поліція а методи старі.нічого вони не мають і просто знайшли цапа відбувайла як завжди- якщо буде розумний адвокат то хлопця оправдають і просто будуть тягнути слідство.
  ми вже більше року ходимо по слідчих і просто в шоці від того відношення до людей.особливо прокурора який навіть законів не знає і бавиться в новому айфоні.тому те що робиться зараз в поліції напевно навіть в 90 не придумалиб.правильно сказав один- зарплата і поліція нова а робота гірше чим в старої.після розмов з старими слідчими розумієш що зараз просто понабирали аби було хто а робити так і не навчиили.
  підтримую родину обвинуваченого- поки нема доказів,поки не буде доведена його вина це просто слова і понти щоб люди трасу не перекрили і знов не було погрому в поліційних віділках.

 4. Аноним

  Добре,а чому саме він? Могли і іншого знайти…слухаючи розмову батьків,просто виникає шок, сумнівів ніяких…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.