З’явилися нові подробиці вбивства у Вишнівці Ірини Мукоїди

Поділитися


Начальник головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол сьогодні провів прес-конференцію для засобів масової інформації щодо вбивства у Вишнівці 17-річної Ірини Мукоїди. Причина цьому проста: інформація про трагедію виявилась надзвичайно резонансною , щодня у Вишнівці відбуваються акції протесту, родина підозрюваного у вбивстві підбурює громаду до перекриття дороги міжнародного значення.

Слідкувати за розвитком новини можна на нашій сторінці у Фейсбук  на youtube-каналі та гугл+  Підписатися та стежити за найцікавішими онлайн-трансляціями можна тут

Вчора на сесії облради, після виступу керівника поліції родина затриманого почала дошкульно критикувати хід слідства. Розуміючи, щоб громадськості необхідно надати вагомі аргументи щодо роботи правоохоронців, Олександр Богомол оприлюднив з дозволу прокуратури окремі аудіозаписи телефонних розмов родини затриманого. Якщо говорити юридичною мовою – поліція оприлюднила окремі матеріали негласних слідчих дій, що стосуються даного провадження.

З них можна  зрозуміти, що про вбивство вони вже знали у той же вечір, що їх не бентежить факт вбивства, а як так сталося, що їхній син та брат – зізнався.

Слухати всі ці записи доволі складно. Навіть у керівника поліції відчувались емоції хвилювання, комок у під горлом… Здається, спростувати такі докази провини підозрюваного буде вже не можливо або вкрай складно…

Відеозапис прямої трансляції, викладений в ютубі


Депутати Тернопільської облради відверто кнопкодавлять: за що померла Небесна Сотня і за кого гинуть українці на фронті?

Патрульні зафіксували у 10 разів вищу норму алкоголю в крові у водія, який вчинив ДТП