Сьогодні в Збаражі розпочнеться “революція проти свиней”

Поділитися

Збараж потерпає від нестерпного смороду від свиноферми, яка здійснює діяльність без наявних дозволів. Про це пише нардеп Головко у Фейсбуці. “Неодноразові звернення та дзвінки збаражан зі скаргами на свиноферму ТОВ «Поділля» через яку потерпає не одна вулиця від нестерпного смороду не знаходять свого вирішення у правовий спосіб. ТОВ «Поділля» без наявних дозволів здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від утримання свиней в свинарнику та бетонованого гноєзбірника.

Державна екологічна інспекція у Тернопільській області підтверджує, що зазначені дії здійснюються ТОВ «Поділля» без дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та систематично ігноруються приписи екологічної інспекції.

Лише за 2017 рік ТОВ “Поділля” тричі проігнорували виконання приписів Державної екологічної інспекції у Тернопільській області.

В той же час мешканці Збаража скаржаться на нестерпний сморід, що йде від свинарника й не дає мешканцям міста спокійно жити, постійну на головну біль, нервові зриви. Заявники занепокоєні, що відходи життєдіяльності свиней можуть проникнути в ґрунтові води, що може призвести до спалаху інфекційних захворювань.

Направив депутатське звернення до поліції з вимогою внести відомості до ЄРДР про кримінальні правопорушення згідно статті 241 “Забруднення атмосферного повітря” ККУ та статті 236 “Порушення правил екологічної безпеки” ККУ.

Сьогодні, разом з депутатами різних рівнів, проводимо зустріч біля свиноферми, щоб поспілкуватися з громадою міста та керівництвом ТОВ «Поділля». ЗБИРАЄМОСЯ О 18:00 свиноферми.

Так продовжуватися не може!”,- закликає збаражчан нардеп Михайло Головко. 

На Тернопільщині чиновниця райдержадміністрації отримала 6000 гривень хабара

Мотоцикліст на Yamaha, здійснюючи обгін, зіткнувся з автомобілем Peugeot