111

Статтю 189 Кримінального кодексу – вимагання інкримінують 30-річному жителю обласного центру слідчі Головного управління Національної поліції Тернопільщини. Зловмисника взяли на гарячому – під час отримання частини суми – двохсот доларів.

Загалом лиходій вимагав у жертви тисячу зелених, інакше погрожував і в «асфальт закатати», і «руки-ноги поламати».

Зі слів потерпілого, історія почалася з того, що він завів знайомство з дружиною зловмисника, коли останній перебував на заробітках за кордоном. Повернувшись, ревнивець дізнався про роман благовірної і вирішив на цьому підзаробити. З дружиною розлучився, а залицяльникові став постійно телефонувати з погрозами, вимагаючи гроші.

Більше місяця тривав «терор», – тоді потерпілий не витримав і звернувся в поліцію. Зловмисника взяли під час передачі йому частини суми, яку вимагав, – 200 доларів США.

Як повідомив старший слідчий в особливо важливих справах слідчого управління ГУНП в області Юрій Барабан, нині лиходій затриманий в порядку статті 208 КПК, йому оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 189 Кримінального кодексу, вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.