111

Тривожне повідомлення надійшло 13 серпня до працівників Зборівського відділення поліції від жительки села Глядки. Жінка повідомила, що її брат, 1992 року народження, 10 серпня пішов з дому та досі не повернувся. В ході розшукових заходів правоохоронці виявили одяг молодика на березі місцевого ставка, а згодом і його тіло у водоймі.

Ще один нещасний випадок на воді трапився у Заліщицькму районі. В річці Серет втопився 40-річний мешканець села Лисичники. Про це правоохоронцям повідомили рятувальники УДСНС в області. Тіло загиблого виявили на дні річки.

Загалом з початку 2017 року на водоймах Тернопільської області загинули 40 людей, з них – 7 дітей.

Правоохоронці вкотре застерігають, бути обережними на воді, дотримуватися правил безпеки та не купатися у маловідомих місцях. В жодному випадку не можна вживати алкогольні напої і заходити у воду в нетверезому стані. Не можна занурюватися у воду і після тривалого перебування на сонці.

Батькам слід застерегти дітей про небезпеку, яку може нести водяна стихія. Не відпускайте їх самих на ставки та озера, навіть, якщо там не глибоко і дитина вміє плавати. Контролюйте ігри дітей навіть на мілководді, бо вони можуть під час веселощів упасти й захлинутися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.