Новий лохотрон стартував у Тернополі?

Поділитися

Після того, як українська соцмережа Ukrainians накрилась мідним тазом для особливо наївних тернополян та мешканців інших міст України сьогодні запропонували “новий продукт”. Як і українська соцмережа, він теж не готовий. Але організаторка Олександра Струмчинська розповідає, що ця халва солодша )) ось тільки в роті від цього солодше не стає …

Не кліпнувши оком, дівчина розповідає, що новий продукт буде конкурентом Facebook.Правда, користувачі фейсбуку, де розміщено оголошення і відеозапис вже відверто кепкують над новим лохотроном.

Щоб не переповідати байки – читайте і робіть висновки:

“Вчора я оголосила про презентацію нового і продукту, який за рахунок свого масштабного підходу, інноваційності та грунтовності розуміння потреб від звичайних користувачів до бізнесу, об’єднає не лише українців, а й громадян інших держав.
Виникло відразу дуже багато запитань і на частину з них я зараз дам Вам відповіді.

Hад розробкою соціально мережі ЄСвоє ? http://esvoe.com/ ? працює зовсім інша команда розробників.Коли ви побачите масштабність проекту то зрозумієте, що це не сайт ”одноденка”, а реальний конкурент не тільки російським соцмережа, а й Facebook.

Перш за все – це контент (музика, кіно…), який буде цілком легальним.
Крім того, ЄСвоє ? http://esvoe.com/ ? це також і бізнес-мережа, в якій кожен користувач (за потреби) зможе заробляти. Ми пропонуємо інструменти як для початку власного бізнесу, так і для покращення ефективної роботи вже існуючого.

Також вже на першому ж етапі будуть інтегровані додатки, а цікаві ігри та корисні програми, з якими користувачі ознайомляться на старті.

Науковець Олег Божко зі столичного університету шокував істориків комуністичним світоглядом

Лія Ахеджакова: “Де ці “86%” прихильників влади, зрозуміти не можу”