111

Після того, як українська соцмережа Ukrainians накрилась мідним тазом для особливо наївних тернополян та мешканців інших міст України сьогодні запропонували “новий продукт”. Як і українська соцмережа, він теж не готовий. Але організаторка Олександра Струмчинська розповідає, що ця халва солодша )) ось тільки в роті від цього солодше не стає …

Не кліпнувши оком, дівчина розповідає, що новий продукт буде конкурентом Facebook.Правда, користувачі фейсбуку, де розміщено оголошення і відеозапис вже відверто кепкують над новим лохотроном.

Щоб не переповідати байки – читайте і робіть висновки:

“Вчора я оголосила про презентацію нового і продукту, який за рахунок свого масштабного підходу, інноваційності та грунтовності розуміння потреб від звичайних користувачів до бізнесу, об’єднає не лише українців, а й громадян інших держав.
Виникло відразу дуже багато запитань і на частину з них я зараз дам Вам відповіді.

Hад розробкою соціально мережі ЄСвоє ? http://esvoe.com/ ? працює зовсім інша команда розробників.Коли ви побачите масштабність проекту то зрозумієте, що це не сайт ”одноденка”, а реальний конкурент не тільки російським соцмережа, а й Facebook.

Перш за все – це контент (музика, кіно…), який буде цілком легальним.
Крім того, ЄСвоє ? http://esvoe.com/ ? це також і бізнес-мережа, в якій кожен користувач (за потреби) зможе заробляти. Ми пропонуємо інструменти як для початку власного бізнесу, так і для покращення ефективної роботи вже існуючого.

Також вже на першому ж етапі будуть інтегровані додатки, а цікаві ігри та корисні програми, з якими користувачі ознайомляться на старті.2 comments

  1. Amir Allozawr

    Не стане сайт нікому конкурентним. Загравання з ліцензійним контентом до успіху не приведе, а одним бізнесом ситий не будеш. Російські соцмережі якраз виїжджають на комунікативній, пізнавальній, ігровій складовій, а також на свободі контенту. А вже потім на бізнесі. Якщо я хочу подивитись, приміром, фільни Храфна Гуннлаугссона, мені долампочки де вони, я їх шукатиму. Якщо їх розміщують у ВК, там знайду, і мене не обходить т. зв. ліцензійність. Нічого непрофесіоналізм прикривати патріотизмом.

  2. Даник Михайло

    Боже- боже, які Ви байдужі – земляки і жителі файного міста. І які Ваші вподобання (в залежності від того як Ви проводите своє дозвілля). Україну розкрадають, на нас плюють звисока, а Ви – музики, контент. А чому б не відкрити Е-декларації депутата чи чиновника, хоча б того, що Ви знаєте, що живе поближче до Вас. Ввести в пошуковику прізвище і посаду, і подивитися як “безбідно” він прожив 2016 рік. Що, слабо ?? А тоді будемо думати : чому за ґаз втридорога деруть, чому води теплої нема, чому своєчасно не будується мусоропереробний завод, чому за дитину в садочку треба доплачувати з батьківського гаманця. Чи тяжко прослідкувати які проекти законів України вносяться ( першочергово ) в сесійний зал, і від того – як Ви взавтра будете жити. Чому кабмін не може відзвітуватися перед ВРУ, яка його сотворила ? Хто старший : тато чи син?? Підзвітність повинна бути постійно, а в державі – хоча б раз на рік (по чинному законодавству). А ще торік в червні бив себе в груди :”Я вам покажу я керувати Україною !”. Тепер бюджет подають на 2018 р., де ще на КМУ та ВРУ “доплюсовують” по півмільярда гривень, на адміністрацію Президента – ще чуть не мільярд ! Ну не цинізм ?! Беріться трошки за владу, питайте її хоч за основне. Бачите, їм вже стидно людям в очі дивитися, відкрито показати свої статки. За 2015-й рік всі чиновники показували на сайтах тих органів, де вони працюють. А за 2016-й р. “умудрилися” приховати всю інформацію на сайті національного агенства по боротьбі з корупцією. А НАЗК само “не може” впоратися з такою навалою чиновників. Треба їм трошки допомагати висвітлювати, звісно – якщо суспільство того хоче. А Ви хочете щоб Україна відродилася ? Ви збираєтеся тут жити-доживати, діти Ваші ? Чи нехай їдуть за кордони, в наймах на чужині ліпше буде ??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.