До регіонала Гадза у Трибухівці приїдуть нардепи

Поділитися
Гадз і Люшняк: були квіточки – тепер вже “ягідки”

У середу, 13 вересня, відбудеться “важливий захід” за участю керівництва Тернопільської ОДА та народних депутатів України, а саме: у Бучацькому районі відбудеться виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

Як відомо, Петро Гадз випрошував фінансову підтримку у керівника уряду, під час його останнього візиту.

Тепер член аграрного комітету – нардеп-порошенківець Микола Люшняк привезе своїх подільників з парламенту, вділити з бюджету “підтримку” – оплачену нашими податками нещасному мільйонеру.

Програма заходів:
14.00-14.15. Реєстрація учасників засідання Комітету.
14.15.-16.00. Засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Серед питань, які розглянуть, – проблеми розвитку сільськогосподарських кооперативів в Україні та шляхи їх вирішення, а також сучасний стан та перспективи розвитку садівництва і переробки фруктів в Україні.

довідка

Гадз Петро Іванович — екс-голова Тернопільської обласної організації Аграрної партії України, голова спостережної ради товариства “Бучачагрохлібпром”. З 2010 року був депутатом від Партії Регіонів у Бучацькій районій раді. Згідно Указу Президента України Віктора Януковича № 487 від 24 серпня 2012 року Петру Гадзу присвоєно Звання Героя України.

28 жовтня 2012 року на парламентських виборах у рідному селі Гадза Зеленому за Партію регіонів було віддано 147 голосів із 412 виборців, найбільший відсоток за “регіоналів” на Тернопільщині.

У 2004 році Петро Гадз — довірена особа кандидата на пост Президента України Віктора Януковича в територіальному виборчому окрузі № 168.

17 вересня у Тернополі відсвяткують День батька

Хочете схуднути восени – ходіть по гриби