8 жовтня у Тернополі знову п’янка: на Театральному майдані будуть варити яйця 800 биків

Поділитися

Ніяк не заспокояться тернопільські шинкарі, які втрачають здоровий глузд через надзвичайну конкуренцію у файному місті, а відповідно й втрату прибутків. Майже пів тисячі кафе, барів, ресторанів у Тернополі створюють супер конкурентне середовище. Звісно, ті заклади, які мають хорошу кухню, але розташовані подалі від людського трафіку, змушені вдаватись до різноманітних хитрощів – не йдуть до них люди – заклади самі пхаються в парки, сквери, площі під різноманітними приводами – фестивалями так званої галицької кухні з москалячою самогонкою та азербайджанським шашликом , псевдоблагодійністю, надуманими ювілеями патріотичних організацій. Проте,  спробувати їхні витребеньки і наливки можна й так в кафе-барах. Але ж тернополяни до них просто не доходять – не доїжджають, мають свої улюблені кафешки або просто не мають грошей, що спускати їх в кабаках. Шинкарі ж, організовуючи такі масові п’янки в громадських місцях отримують надприбутки. Наприклад, при вдало закупленому дешевому м’ясі, можна на одній 120 кілограмовій свині отримати понад 50 тисяч гривень прибутку. Додайте інший асортимент ( ковбаси, напої та алкоголь). Тому тільки “коліївщина” відіб’є бажання замаскованої “жидвоти” заробляти на тернополянах. На жаль, рівень культури масового споживача ще доволі низький, щоб говорити про свідоме ігнорування алкошабашів.

Минулих вихідних прогресивна громадськість файного міста була шокована нахабством “жидів у вишиванках”, які біля символу Тернополя – катедрального собору –встановлювали рекорд для алкоголіків. Це ті самі псевдопатріоти з шинків, тістових траторій, бункермузів, кіз, фламінг, самогонних ресторацій та старих млинів споюють нашу молодь і привчають, що бухати в громадських місцях – це нормально.

Інтернет-газета “Про все” вже роками пише про цю проблему. Спочатку ми отримували підтримку від окремих тернополян та колег-журналістів. Більшості ж було байдуже. Окремі діячі блеяли чому ми вчепились: хто хоче п’є, нікого силою не заставляють.  Але за кілька років все більше і більше краян почали публічно обурюватись алкотрешу. Тернополяни згадують антиалкогольну передвиборчу програму партії “Свобода”, яка після виборів 2009 року просто забута і не виконується. Батьки учнів і малих дітей все голосніше кажуть, чому їхні діти мають дивитись на п’яні писки на Театральному майдані, в парках, а тепер ще й під катедрою. Який приклад підростаюче покоління бачить?

Яким законодавством керується влада міста та мер Сергій Надал дозволяючи палити цигарки і вживати алкоголь у публічних місцях? Хіба ми не в Україні живемо?!

8 жовтня на Театральному майдані, нібито до 75 річниці створення УПА ( насправді організація була утворена на Покрову – 14 жовтня, а святкувати наперед – це совдепівська традиція, коли боялись, що вождь скопититься під час урочистостей) відбудеться чергова п’янка. На закуску буде зготовлено яйця з 800 биків. Їх певно будуть ще й рахувати, бо організатор збочення -Ігор Парій – захотів собі встановити рекорд України. Зварену страву у з50 літрах мають намір безкоштовно роздати голодранцям. Тернополяни у соцмережах, де поширена інформація, спочатку думали, що це якийсь невдалий жарт. Як вписуються яйцебичачі рекорди до ювілею УПА?

Невже представники “Української справи” не могли сказати Ігорю Парію – чоловіче, не ганьбися! Хіба замало авторитету має Михайло Ратушняк, щоб переконати колег не робити чергової п’янки на театралці?

Невже патріотичною виставкою і українською зіркою естради можна приховати таку ганьбу?

Для чого у 2010 році в Тернополі, при архікатедральному соборі Непорочного зачаття Діви Марії було започатковувати «Золоту книгу тверезості»?

 

П’ЯНКУ ПРИКРИЮТЬ, ЯК ЗАВЖДИ ПАТРІОТИЗМОМ


У Тернополі на незаконних закупівлях торфу в громади вкрадено 28 мільйонів гривень

Як заробив свої мільйони ректор Тернопільського національного економічного університету