111

У соціальних мережах тернополяни обурюються безхребетності міського голови Тернополя Сергія Надала. Посадник файного міста взяв участь у відкритті транспортного кільця в польському місті Ельблонг. Поляки заявили, а наш мер переповів, що названо воно на честь нашого міста. Проте, з фото помітно, що йдеться не про Тернопіль – Ternopil , а Tarnopol. Краяни обурюються, що Сергій Надал не настояв на правильній назві нашого міста. Поляки зробили аж дві помилки у написанні сучасної назви нашого міста.

Ось що написав мер на своїй сторінці:”Транспортне кільце у Польщі названо на честь Тернополя. У польському місті Ельблонг взяв участь у відкритті Рондо Тернополя за участю польського консула у Львові Володимира Салгостоускі, заступника маршалека Мирона Сича, депутатів та жителів Ельбльонга. Традиція називати транспортні розв’язки назвами міст-партнерів була взята з Компьєна, де також розташована кільцева траса міста Ельблонг. Ця традиція є доказом міжнародної дружби Ельблонга та Тернополя, яка відзначає цього року 25 років.Від усіх тернополян щиро дякую місту Ельблонгу за 25-річну співпрацю. Адже Ельблонг – це перше місто, з яким Тернопіль підписав партнерську угоду. Дякую Президенту та міській раді Ельблонга за таке чудове вшанування Тернополя. Поляки завжди були послами України в Європейському Союзі і ми надіємося на продовження продуктивної співпраці.До слова, постановою міської ради Ельблонга від 7 вересня 2017 року транспортному кільцю у Ельблонгу на перетині вулиць Незалежності і Конопницької було дано назву Rondo Тернопіль. Це одне п’яте кілець у Ельблонгу, яке називається іменем міста-партнера”.

2 comments

  1. старий гоцул

    Давай назвемо своє “чудо” ремонту автомобільних доріг в файному місті на честь якогось польського маршалека чи консула ! От, наприклад, нахрина нам назви вул. Достоєвського, давай – поляка, чеха, німака. Але теж – обов”язково знаменитого. І тоді наші файні хлопці з файного міста з файними фотоапаратами нехай сфотографують та в ІНТЕРНЕТ (українською і англійською мовами). Аж тоді має дійти до наших можновладців як складається список першочергових ремонтів доріг, тротуарів, дитячих майданчиків і т.п. та відшукуванням фінансування для їх ремонтів. А їздити на чужі фестини за державні гроші, щоб щось там підписати, що взавтра можна віднести в туалет – це не політика, це – розтрата бюджетних коштів… Своїм треба займатися, чуже споглядати можна й не виходячи з кабінету, є інтернети, є наші кореспонденти, волонтери, посли і т.ін. по інших країнах, є кому сфотографувати файно. В себе треба вчитися, і вже пора РОБИТИ файно. І тоді писати-підписувати, теж файно і грамотно !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.