У соціальній групі «Збаражчина інфо» розповіли цікаву історію:»Ми звернули увагу збаражчан на витрати МКП «Добробут»,в сумі майже 130 тис грн, на озеленення міста. В коментарях до публікації, юрист підприємства Ангеліна Стецько зазначила, що даний підприємець має величезний досвід з озеленення, тому і договір з ним було підписано без проведення конкурсного відбору.
Ми пошукали в реєстрах і знайшли такого підприємця з яким МКП «Добробут» 30 травня 2017 року уклало договір про озеленення на 128 750 грн — Шикула Роман Богданович. Дата реєстрації підприємця — 13.12.2016 року. Тобто досвіду в нього менше як півроку!
також з даним підприємцем було укладено договори на виконання наступних робіт:
— Капітальний ремон — заміна покриття тротуару фігурними елементами мощення вул. В. Чорновола в м. Збараж Тернопільської області (ділянка від заїзду на територію школи № 2 ім. І. Франка до примикання вул. шосе Максимівське) — 750 000 грн;
— Зняття сухостійних та аварійних дерев, сухостійної обрізки та омолодження дерев на території міста Збараж Тернопільської області — 110 000 грн.
Тобто, без проведення конкурсу даному підприємцю, з досвідом роботи декілька місяців, було віддано наших з вами майже 1 млн грн.
Так, юрист підприємства права, коли каже, що закон дозволяє на такі суми (при виконанні робіт) не проводити процедури торгів.
Але чи дозволяє таке робити совість і здоровий глузд? Та чи й коштують такі послуги таких грошей? Як гадаєте?
P. S. За даним посиланням можна подивитись на договори, що укладені МКП «Добробут» з даним підприємцем та іншими юридичними особами. До честі керівника підприємства, варто зазначити, що багато договорів було підписано все таки після здійснення відкритої процедури торгів.

Добавить комментарий