Мільйон гривень в одні руки

Поділитися

У соціальній групі “Збаражчина інфо” розповіли цікаву історію:”Ми звернули увагу збаражчан на витрати МКП “Добробут”,в сумі майже 130 тис грн, на озеленення міста. В коментарях до публікації, юрист підприємства Ангеліна Стецько зазначила, що даний підприємець має величезний досвід з озеленення, тому і договір з ним було підписано без проведення конкурсного відбору.
Ми пошукали в реєстрах і знайшли такого підприємця з яким МКП “Добробут” 30 травня 2017 року уклало договір про озеленення на 128 750 грн – Шикула Роман Богданович. Дата реєстрації підприємця – 13.12.2016 року. Тобто досвіду в нього менше як півроку!
також з даним підприємцем було укладено договори на виконання наступних робіт:
– Капітальний ремон – заміна покриття тротуару фігурними елементами мощення вул. В. Чорновола в м. Збараж Тернопільської області (ділянка від заїзду на територію школи № 2 ім. І. Франка до примикання вул. шосе Максимівське) – 750 000 грн;
– Зняття сухостійних та аварійних дерев, сухостійної обрізки та омолодження дерев на території міста Збараж Тернопільської області – 110 000 грн.
Тобто, без проведення конкурсу даному підприємцю, з досвідом роботи декілька місяців, було віддано наших з вами майже 1 млн грн.
Так, юрист підприємства права, коли каже, що закон дозволяє на такі суми (при виконанні робіт) не проводити процедури торгів.
Але чи дозволяє таке робити совість і здоровий глузд? Та чи й коштують такі послуги таких грошей? Як гадаєте?
P. S. За даним посиланням можна подивитись на договори, що укладені МКП “Добробут” з даним підприємцем та іншими юридичними особами. До честі керівника підприємства, варто зазначити, що багато договорів було підписано все таки після здійснення відкритої процедури торгів.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Анастасія Приходько заспівала із військовим парамедиком Дар’єю Зубенко

Перший сніг та ожеледь стали причиною ДТП в Тернопільському районі