111

Яскравим індикатором того, що Саакашвілі поганий політик і допускати до влади його небезпечно, є його реакція на незручні запитання журналістів. В цьому проявляється вся його суть політика. А саме – надмірна самовпевненість, зверхність, неприйняття критики, маніпуляторство, брехливість (інакше чого боятися, якщо нема чого приховувати), знецінення демократичних основ державотворення серед яких і свобода слова. З таким набором людина при владі є вкрай небезпечна.
І від таких, здавалось би дрібниць, настало повне розчарування від людини, якою колись з відстані тисяч кілометрів захоплювалася і думала, як було б добре нам такого президента. Але тепер думаєш – не дай бог.
Про шо я, нагадаю:
1. Ще будучи в Польщі на запитання журналіста УП про можливу співпрацю з Коломойським, він замість відповіді передав через журналіста привіт Ахметову (до чого тут Ахметов, неясно, напевно подумав, шо то журналіст ТРК Україна)
2. Коли вже у Львові журналістка СТБ запитала, хто оплачує йому найдорожчий готель у Львова, ввін її послав зайнятися статками власника СТБ Пінчука і ще кілька хвилин розповідав, який Пінчук злодій.
3. Коли на кримо-таторському каналі АTR журналістка Христина Бондаренко задала незручне запитання, він почав їй закидати її колишню роботу на “5 каналі” кілька років тому, тим самим знецінюючи будь-які її запитання, мовляв за ними стоїть рука Петра. Хоча читаючи ФБ Христини, в сентиментах до влади точно її не запідозриш.
4.Вишенька на торті наїзд на Тетяна Даниленко, яка працює на каналі ZIK, де сам Міхо донедавна він свої маніпулятивні телешоу (саме з цих шоу я і почала в ньому розчаровуватися). В ефірі в Даниленко сам Міхо був не раз. Але тепер і Тетяна неугодна, її Саакашвілі звинуватив в роботі по “темниках АП”, бо та задає не ті питання, бо питає про Дерев’янка, а “не голодних дітей і дітей, і які стоять в окопах”. Напевно, в цьому теж вина руки Петра, бо ведуча ще рік тому працювала на 5 каналі. І Саакашвілі про це згадав, звісно.
Але зупинятися не став, і в ефірі в Даниленко звинуватив поголовно всіх журналістів в роботі на АП: “Всі ви українські медіа зайняті зараз одним питанням – не дати мені говорити ті питання… Як тільки я починаю говорити – ви зразу Дерев’янко, Грузія..”. Ну добре, що хоч канал Рабиновича дає йому говорити.

Фу, короче. Мало того, тепер у фб на журналістку ще натравили міхоботів, тобто зупинятися і визнавати помилки там не вміють, адже їхня думка єдиноправильна.

Саакашвілі, здається, досі не зрозумів, що з своїм світоглядом він обрав не ту країну.

Мар’яна П’єцух

2 comments

  1. Ihor Dzvinka

    І де ж та “мар’яна” була, коли порошенко в президенти пхався??? Хоча, якщо взяти до уваги “ХУ із ХУ”, а саме її посаду в “українській правді” та переглянути її публікації щодо “Самопопочі”, Садового (товариша Саакашвіл!), то все стає зрозуміло… “Фу, короче…”. Чергова ТУФТА, щоб роз’єднати людей!.. Ніякого відношення не маю ні до “Самопопочі”, ні Садового, ні до Саакашвіл… Просто, ДІСТАЛИ такі “журналісти” та їх публікації! Ми й БЕЗ вас розуміємо, де політики “грають на публіку” (інколи – це виправдано), де брешуть, де приховують, а де й РОБЛЯТЬ ПОТРІБНЕ; і лише вони, на відміну від простих людей (АЛЕ РАЗОМ з ними!) МОЖУТЬ ЩОСЬ ЗМІНЮВАТИ НА КРАЩЕ!

  2. Igor

    Саакашвілі реформував Грузію за шість місяців і , завдяки його зусиллям, Грузія стала цивілізованою країною і зараз нормально розвивається. Ніхто з наших “реформаторів” за три з половиною роки не може похвалитись нічим.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.