У Монастириському районі знищують історичний ліс

Поділитися

Ось так тепер виглядає це місце.,”дякуючи” директору Бучацького лісгоспу та нашій владі .,голові Монастириської районної ради Данилюку В. та голові Монастириської РДА- Бойку С. та їхнім “патріотичним” заступникам..,яку вже площу історичного лісу знищили..
.На цьому історичному місці, де знаходиться ця могила.,куди приїжджала практично вся верхівка тернопільської влади.,тепер йде повна вирубка цього лісу.
Подивіться.,що лісовози зробили з цієї дороги.,в яку вклали меценати стільки фінансів..
Якби з цієї могили повставали б наші воїни УПА.,тоді без жодного сумніву ці всі вищезазначені персони висіли би на цих гілляках вверх ногами на цих дубах і буках…
Розум.,совість.,мораль у вас хоч якась є.,.!!! ?
А ви., депутати Монастириської районної ради .,якого милого Ви там приходите на сесії.,щоб під данилюка і бойка вже готові питання прийняти..Голови селищних рад …НЕГАЙНО..!!!

НЕГАЙНО.,СКЛИКАТИ КОМІСІЮ І ЗАБОРОНИТИ ЦЮ ВИРУБКУ ЛІСУ У РОМАНОВІЙ ДОЛИНІ.,ТАК ВИМАГАЄ НАША ГРОМАДА…”грьобані патріоти..!!

Ira Vanat

Довідково.
21 вересня 1944 року в лісовому урочищі між Новою Гутою і Затурином бійці УПА прийняли нерівний бій з енкаведистами. Дослідники досі не мають єдиного погляду на цю подію, але однозначно належно поціновують подвиг повстанців, які, захоплені нападом зненацька, не маючи достатнього військового вишколу, не здалися в полон, а декілька годин, маючи тільки легку зброю, тримали оборону проти кулеметів і мінометів противника. Цей бій у Романовій долині не увійшов до літопису УПА і не так широко висвітлений в інших джерелах, однак відомо, що 20 вересня 1944 року у лісі на постій зупинилося близько 160 упівців під командуванням «Тура». У бою полягло, за різними джерелами, від 70 до 90 повстанців. Достеменно відомі прізвища 54 з них..

Звернення до громади Монастириського району

Білки – страшна зброя