У Тернополі проживає у злиднях 2 тисячі дітей

Поділитися

22 листопада в приміщенні старої Захристії Архикатедрального Собору УГКЦ відбудеться офіційна прес-конференція акції «Миколай про тебе не забуде».

«Миколай про тебе не забуде» – це щорічна благодійна акція, головною метою якої є принести радість дня св. Миколая тим дітям, які в силу своїх життєвих обставин не в змозі відчути настрій свята у всій його повноті, шляхом вручення дітям подарунків від св. Миколая, а також спілкуванням з ними.
Завданням помічників св. Миколая є збір складників подарунків (іграшок, солодощів, засобів особистої гігієни, шкільного приладдя тощо), пакування та вручення їх діткам.
В Тернополі акція проводиться вже 13-ий рік поспіль. Відвідуємо дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей-сиріт та напівсиріт, дітей з сімей, котрі опинились у скрутному становищі. Відвідуємо дітей у їх домівках. В м. Тернопіль проживає близько 2 тис. потребуючих дітей віком до 12 років. Списки оновлюються щорічно.
В рамках акції у 2017 році заплановані такі заходи:
– збір складників подарунків (8.11-1515.12);
– реєстрація волонтерів (помічників на Фабриці, під час розвезення подарунків та водіїв) на сайті
– випічка, пакування та продаж пряників (25.11 – 17.12);
– благодійний концерт (19.11)
– «Майстерні св. Миколая» – творчі гуртки, розваги та ігри для розвитку дитини (проводяться для усіх бажаючих) (11-15.12);
– складання подарунків на Фабриці св. Миколая (15-18.12);
– вручення подарунків дітям (18-19.12);
Кошти зібрані під час усіх заходів протягом акції витрачаються на закупівлю солодощів, мандарин, шкільного приладдя та засобів особистої гігієни.
Фабрика св. Миколая знаходить в храмі св. свмч. Йосафата, м. Тернопіль, вул. Лучаківського, довідки за телефоном 068 242 09 89.

Чоловік викликав патрульних, бо йому прострелили ногу

Як у Тернополі відзначать День Гідності?