111


Апеляційний розгляд судової справи щодо відновлення будівельних робіт біля “Березолю” відбувся 14 грудня. Тоді адвокат і представник комунальної установи просили перенести справу, щоб краще підготуватися.

Сьогодні апеляційний суд заслухав аргументи адвоката забудівника Павло Варода, представника комунальної установи палацу культури “Березіль” – заступника начальника управління – начальника відділу претензійно-позовної роботи та представництва інтересів в судових інстанціях Віталія Гірняка. Останній вже не соромився і сидів поруч з адвокатом. Тобто, чиновник, який утримує зарплату за сплачені податки представників громади, воює проти людей в суді.

На щастя, колегія суддів дослухалась до аргументів представника прокуратури. Судді теж люди і розуміють, що від них залежить чи буде й далі тривати будівельне свавілля у Тернополі. Адже повний зал людей був шокований, як адвокат забудівника відверто маніпулував і дезінформував суд. Вершиною цинізму стало те, що призупинення будівельних робіт несе загрозу будинкам жителів прилеглих будинків…


1 comment

  1. Amir Allozawr

    Колись так відстояли своє жителі вулю Перля, не дозволили під своїми вікнами зробити переїзд з Острозького на Живова. На честь цієї перемоги там стоїть мініпарк з фігурою Матері Божої. Тепер перемогти повинні дружбівчани, що живуть біля Березолю. Хай з цієї перемоги почнеться відвоювання у забудовників викраденого громадського простору. Перемоги вам, жителям Дружби!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.