111

Прийняття законопроекту №5027 запровадить виплати компенсації за найм жилого приміщення для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу військової служби за контрактом (у разі відсутності можливості їх розміщення в спеціально пристосованих казармах або у сімейних гуртожитках).
Це сприятиме вирішенню питання забезпечення житлових прав військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу військової служби за контрактом, які не забезпечені житловими приміщеннями.
“Юридична сотня” – об’єднання юристів, адвокатів та волонтерів-правників, які з липня 2014 року забезпечують правовий захист захисників України – ркомендує прийняти законопроект №5027 за основу та в цілому.1 comment

  1. Даник Михайло

    А де ті ХУЇ – МУЇ, Зубко-ТРЄБКО : ?? Де ті бляді, що пизділи дохуя??Що наш прем”єр 6 супер-пупер ?? Де вони?? Що гроші мали бути на пошті в Скалі ??₴!. А вони – в пизді ??
    Та я Вам . суки, хто буде мати право пиздіти ч/з “ОФІЦІЙНИЙ САЙТ” облдержадміністації про те, що “в нас все DOBRE” та та й повищипую з ЯЯ та по одному волоску.. Я ж блядь, це вмію робити ДОСКОНАЛО !!! Штефан мене насобачив. НЕ який не будь Барна. Штефан Андрійович !”! Там, де Вий в своїй історії його не “зауважили”. Історики хринові ! Досі… Переорієнтація, нєбєзвоздмєєздно,рзумеєтся, бо до кожної пиздюльки – потрібен свій підхід !! Але- якщо громадянка (без національності має право щось “ізлаґати ” по темі, без нашого запиту – це є її – наукова праця. Крапка. Ніхто не спорить. Але якщо це є – соціальний запит на історичну правду – спитайте Вкора, мого голову ??! Якщо він буде проти історії Скали – йому потка. Остаточно. І я – не винен!! Нех жиЄ !! Хоть хуйовий,зате – свій !!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.