111

У фейсбуці розміщено рекламний пост:”Рух нових сил Михайла Саакашвілі збирає усіх тернополян на всеукраїнську мобілізацію для участі в Марш за імпічмент в Києві 3 грудня о 12:00 в Парку ім. Т.Г.Шевченка.
2 грудня о 23.50 збір на парковці ТЦ “Орнава” (м. Тернопіль, вул. А. Живова, 15а). Тел. +38 068 204 1005.
Потрібно не просто вимагати, а діяти!
Усіх бажаючих просимо взяти з собою паспорт та речі, котрі необхідні в дорогу.
Офшорний президент – це ганьба!
Нехтування Конституцією президентом – ганьба!
Зрадження ідеалів Майдану – ганьба!
Досить терпіти це знущання! Геть шоколадного баригу від керівництва нашою країною!
Вимагаємо імпічмент!”

Оголошення викликало жваве обговорення та поширення.

 

5 comments

 1. Олесь Михайлович

  Шановне паньство, зміни звичайно потрібні, але Саакашвілі нагадує мені нашого Януковича. Вони обоє начудили у своїх країнах і втікли.

 2. Даник Михайло

  Не треба КЛИКАТИ ! “Покличмо” депутатів до ВРУнів від Тернопільщини – і запитаймо їх : коли той законопроект МАЮ ПРОГОЛОСУВАТИ, щоб не було Зімбабве на Україні ??! Там є й мудрі хлопці, що й “бойового гопада” можуть скривдити, бо тримає під сукном вже понад 2 роки БЮТівський законопроект. Я – читав. Прочитайте й Ви і задайтеся питанням : ЧОМУ досі не вносять в Порядок денний та не голосують ?? Дати їм строк – а ні, то – ВІДЗИВАТИ їх звідти, бо вже “наголосували” медичну “РЕФОРМУ”, що бабка має ще доктора шукати !! Дебіли там чи що ??! Якщо бабка не вміє читати-писати ??Таких людей хтось питав-розказав ?? Нащо таких депутатів, що все самі “ВИРІШУЮТЬ” для людей без людей ??!

 3. Анонім

  злочинець із бандою захопив киівський престол і просто так не здастся він хоче як віктор вічнолегітимний піти з кровю і каже астанавітесь будуйте собачі будки для концлагерів на арсеналі із вовою він давно договорився в одних офшорах крадені гроші тримают

 4. ron

  міхаіл пропонує законну альтернативу відкликання найвищоі посадовоі особи котра робить злочинні діі проти народу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.