111

11 грудня (понеділок) Тернопільський осередок ВО «Автомайдан» запрошує на щорічну підсумкову прес-конференцію, яка цього разу присвячена 4-й річниці з дня створення організації.

Під час прес-конференції представники ГО підіб’ють підсумки роботи за рік:

1. Моніторинг ремонту доріг державного та місцевого значення. Розповідає І.Василів.
2. Торф’яні котельні. Боротьба триває. Розповідає Д.Милий.
3. Чому у дошкільних і позашкільних закладах освіти Тернополя для батьків дітей без тернопільської реєстрації ввели необґрунтовану оплату? Розповідає П.Іванечко.

«Автомайданівці» відкриті до будь-яких незручних запитань, які ви можете їм поставити. Чекаємо 11 грудня об 11.00 год. у приміщенні офісу «Автомайдану» за адресою – вул. Барвінських, 2. Інтернет-газета “Про все” проведе стрім із цього заходу.

4 comments

  1. Анонім

    ніхто так не гуляе як наш пан активіст мае, ніде не робить йому,,,дае, то хто фінансуе ваш автомайдан, де заробили на дорогі автівки, хто офіс сплачуе,чиі ви посіпаки вже тернополянам давно відомо, не введете в оману людей

  2. Михайло, 58 років

    А Вам, NAME (без імені) – і це НЕ ВАЖЛИВО ?? А Ви – Анонім, хіба Ви – ЛЮДИНА ?? В Вас – теж ім”я “засекречене”. Маєш щось сказати ? якщо ВОНО – ПРАВДА, то скажи відкрито, як чоловік. Може, ще й десь прийдеться постояти за ту ПРАВДУ, бо вона – завжди – ОДНА, як сиротина !!

  3. Михайло, 58 років

    Аноніме ! Ще раз Вас десь ввиджу – віддам приказ СБУшникам : знайти ! Прийду – і сам захуярю…. Признавайся хоч на Ім”я, хуяро !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.