111


Сьогодні вранці до Тернополя завітала виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. І якщо її попередні візити тримались в таємниці від місцевої влади, щоб побачити реальну картину у медичній галузі краю, то нині її “бавили” чи не всі провладні депутати Верховної Ради України, голови облдержадміністрації та облради. Пацієнти обласної лікарні, які бачили делегацію із сотні чиновників і журналістів дивувались, що ж таке сталося… Чимало краян знають, щоб лікуватись в не лише в обласній лікарні, а в будь-якій на Тернопільщині – потрібні гроші.

Коли журналіст інтернет-газети “Про все” заходив на територію лікарні, то побачив, що збирати гроші починають вже на брамі – за те, що її відкрили і дозволили заїхати. Поки журналіст запитував як пройти в корпус, де перебуватиме міністр, не соромлячись людей, охоронцю була вручена “двадцятка”. Що вже казати про медсестер, лікарів, анестезіологів і т.д. Без грошей лікуватись зараз не має сенсу навіть заходити на поріг лікарні. Правда, Уляна Супрун розповідала пресі, що медичні стенди пацієнти мають отримувати безкоштовно. Чиновники і керівництво лікарні ледь не спалилось ( див. відео з 19 хвилини).

Про Центр політравми журналістам розповіли, що це повністю реорганізоване приймальне відділення. Обійшлось воно бюджету у 7 мільйонів гривень. Міністр заявила, що тернопільський центр – найкращий на даний час в Україні.

Тернопільська обласна лікарня - це

View Results

Загрузка ... Загрузка ...

1 comment

  1. Іван, приватний підприємець

    у заголовку – вся суть ситуації..а ще у вас хороший минулорічний матеріал про лікарню. а на відео можна побачити наших політиків-придурків..особливо вражає знову пришелепкуватий олег барна, який розказує міністру супрун, що це він примусив лікарню змінюватись… яке воно убоге..і заставного круто прямо в писок спитали про призначення на Хоптян ТБ.. у мене там дружина працює. всі знають для чого Зоряну запхали на цю посаду..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.