Чого варта тернопільська поліція?

Поділитися

Вчора начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, полковник поліції Олександр Богомол хвалився роботою підлеглих за 2017 рік. Правда, дуже не зазнався. Керівник поліції чи не єдиний в області з осіб першого рангу, хто ще адекватно оцінює роботу свого відомства.

Олександр Богомол поділився цікавими кримінальними історіями, які вдалось розкрити поліції: про терориста-вимагача з Байківців, який організував 8 вибухів в одного із аферистів піраміди “Хелікс”, і прикритий наркотрафік амфітаміну зі Зборівщини над яким працювали рік ( зараз суд виставив 528 тисяч застави кожному із затриманих наркоторговців-хуторян з-під озерної).

Просив керівник поліції оголосити про набір добровольців на 15 вакантних посад у батальйон “Тернопіль”. Захистив начальник поліції Тернопільщини свого підлеглого – керівника поліції Козівського району Швайку, який отримав житло по програмі молодіжного житлового будівництва, виплачував кредит, а тут сталося непорозуміння між правоохоронними відомствами, які побачили порушення…

Поряд з Богомол сидів керівник патрульної поліції Тернопільщини Богдан Шевчук.

Якщо попередники Шевчука фактично ігнорували керівництво на Валовій, то його присутність може означати, що нарешті ці служби працюватимуть більш злагоджено. У ході прес-конференції Шевчук підкаблучником не виглядав, проте, помітно було, що Богомол бере досвідом.

Найцікавішою частиною прес-конференції були питання-відповіді: про конфлікт з незаконним будівництвом біля “Березолю”, свавілля керівництва ринку “Аляска-Тер”, про хід розслідування афери з пірамідою “Хелікс”, про вилучені документи в Службі автомобільних доріг, про нерозкриті поки справи пограбування банкомата в “Новусі” та заволодіння шахраєм в селі Біла 120 тисяч євро для лікування хворої на лейкоз…

У Кременці досі діє кріпосне право

Поліція розшукує жительку села Білокриниця Кременецького району Олену Татаріну