111

Такої думки працівники та викладачі Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка. Минуло вже Різдво, Йордан, а освітяни досі не отримали повністю зароблених коштів за листопад минулого року. Інтернет-газета “Про все” описувала дану ситуацію. Стаття мала значний резонанс не лише в Кременці, де її передрукували місцеві сайти, соціальні групи, але й в області.

Офіційно ж від керівництва академії не прозвучало навіть вибачень перед викладачами і технічним персоналом.

Ректор – 77-річний пенсіонер Афанасій Ломакович – спромігся зібрати лише закриту нараду із стукачів, під час якої поставив завдання виявити хто це злив інформацію журналістам в Тернополі.

У нашому розпорядженні є цікаві диктофонні записи, які зроблено навіть найближчим оточенням ректора.

Словом, агентура має збирає дані. Але ж коли це вимагають робити на голодний шлунок…

Щоб залякати працівників, 30% кріпосного персоналу – технічних працівників та лаборантів – відправлено у неоплачувану відпустку наказом “кавалериста любовного фронту”.

Звісно, це незаконно. Насправді ж йти у таку відпустку можна тільки за власної ініціативи.

Бухгалтер академії, яка теж колись була офіційною половинкою “сексі-ректора”, а тепер надійно прикриває тили, заявила:” Грошей не було, не має і не передбачається”.

Оскільки академія зараз повноцінно не працює через проблеми з оплатою за комунальні послуги та опалення, студенти не навчаються, викладачі побачать свої кошти аж весною. Можливо.

Якщо ж не будуть мовчати освітяни, то обласній раді простіше розірвати договір з пенсіонером-ректором, ніж отримати пікети та порушену кримінальну справу за невиплату заробленого.

Ольга Ненагнутираком

P.S. Через годину, коли вийшла ця стаття, в академії виплатили заборговану зарплату за листопад, грудень і навіть заплатили аванс за січень.

3 comments

 1. працівник академії

  Особисто бачив на столі в приймальні ректора роздруківки вашої попередньої статті. казали потім по секрету колеги, спеціально перевірялась реакція працівників, яких підозрювали в написанні. стаття стояла на столі, а ректор питав, а що це ви писали..і людина бачачи статтю мала спалитись.. така була задумка.. але на диво ніхто не спалився..всі питали, що саме…і ректор не наважився прямо звинуватити…
  у нас досі не можуть зрозуміти хто не побоявся поспілкуватися з пресою..
  а ваша теперішня стаття дуже розізлила бухгалтерію.. навіть балакають про гіпертонічний криз..мовляв, ось такі паскуди працюють в академії..ми їм зарплату вибили, а вони пишуть гидоту про нас.
  від двох своїх пограбованих колег і від себе особисто – щира дяка за правду і принципову позицію..

 2. Даник Михайло

  То чо Ви так довго чекали, шановні ? Там є грамотний мер, направив би ГАРНОГО листа до облради чи й у прокуратуру – і справі кінець… Я й так дивуюся ЯК ВИ ЩЕ ТЕРПИТЕ того директора та любаску бухгалтерку ? Звідки вмить появилися гроші на виплату ?? Бозя дала з неба ?? Я б мусив сам пересвідчитися скільки ще залишилося в того ректора “на чорний день” і таки зробив би йому ” чорну раду”.

 3. Сергій Дедю

  “інтєрєсно дєвкі пляшут” вигукнув би один з відомих кіно-героїв!… КОГПА – бюджетна організація Тернопільської (так хочеться написати з малої літери) облради – тобто Тернопільська (знову непереборне бажання написати з малої) обласна влада заснувавши навчальний заклад мала б відповідати за своєчасну виплату заробітної палати і фінансування вузу а тут виявляється що нам підсовують цапів-відбувайлів “секс-ректора і секс-головного бухгалтера”! – А вони що – мали намалювати ту зарплату на папірцях?… А кого винитимуть в обласних владних кабінетах за перекриття дороги з приводу невиплати зарплати медпрацівниками Бучача, Підволочиська, якого “секс-головного лікаря” робитимуть винним за несвоєчасну виплату жалюгідних зарплат бюджетників у всій Тернопільській області?!.. Як на мене – сама свиня мішок дере – сама й кричить!…
  PS. а ви – не шановні писаки публікуючи подібні “публікації” з “красномовними” карикатурами на секретарів-лаборантів все більше скидаєтесь на один з брудних російських порно-сайтів!… Бо мало того, що ті самі секретарі у вузах згідно державної тарифної сітки отримують (вірніше не отримують як і всі решта працівників академії) жалюгідно-принизливі зарплати, то ви ще й своїми публікаціями принижуєте гідність цих людей, які в холодних кабінетах нидіють над діловими паперами “від дзвінка до дзвінка”!…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.