У Кременці досі діє кріпосне право

Поділитися

Такої думки працівники та викладачі Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка. Минуло вже Різдво, Йордан, а освітяни досі не отримали повністю зароблених коштів за листопад минулого року. Інтернет-газета “Про все” описувала дану ситуацію. Стаття мала значний резонанс не лише в Кременці, де її передрукували місцеві сайти, соціальні групи, але й в області.

Офіційно ж від керівництва академії не прозвучало навіть вибачень перед викладачами і технічним персоналом.

Ректор – 77-річний пенсіонер Афанасій Ломакович – спромігся зібрати лише закриту нараду із стукачів, під час якої поставив завдання виявити хто це злив інформацію журналістам в Тернополі.

У нашому розпорядженні є цікаві диктофонні записи, які зроблено навіть найближчим оточенням ректора.

Словом, агентура має збирає дані. Але ж коли це вимагають робити на голодний шлунок…

Щоб залякати працівників, 30% кріпосного персоналу – технічних працівників та лаборантів – відправлено у неоплачувану відпустку наказом “кавалериста любовного фронту”.

Звісно, це незаконно. Насправді ж йти у таку відпустку можна тільки за власної ініціативи.

Бухгалтер академії, яка теж колись була офіційною половинкою “сексі-ректора”, а тепер надійно прикриває тили, заявила:” Грошей не було, не має і не передбачається”.

Оскільки академія зараз повноцінно не працює через проблеми з оплатою за комунальні послуги та опалення, студенти не навчаються, викладачі побачать свої кошти аж весною. Можливо.

Якщо ж не будуть мовчати освітяни, то обласній раді простіше розірвати договір з пенсіонером-ректором, ніж отримати пікети та порушену кримінальну справу за невиплату заробленого.

Ольга Ненагнутираком

P.S. Через годину, коли вийшла ця стаття, в академії виплатили заборговану зарплату за листопад, грудень і навіть заплатили аванс за січень.

Підприємці Тернополя шукають щастя попідтинню

Чого варта тернопільська поліція?