111

Сьогодні на Тернопільщині перебуває з несподіваним візитом для громадськості прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Звичайно, чиновники та інша обслуга в пагонах знали раніше про візит, адже готували забавлянку головному урядовцю.

На Тернопільщину Гройсман не приїхав “комфортним поїздом інтерсіті” за 6 годин дороги, а привіз свою задницю із столичною челяддю літаком. Вартість такого перельоту приблизно пів мільйона гривень, звідки такі цифри? Державне управління справами заплатило державному авіаційному підприємству “Україна” 1 млн 651 тис. 314 гривень за переліт української делегації до Швейцарії, де відбувається у ці дні Всесвітній економічний форум у Давосі. На Тернопільщину дорога займає лише третину перельоту.

Місцеві перелякані чиновники, які вислужуються перед столицею, а не громаді, зібрались біля тернопільського молокозаводу журналістів ще за годину до прильоту Гройсмана. Чого відвідував урядовець №1 тернопільський молокозавод – залишилось загадкою. Відомо лишень, що коли преса поїхала  на наступний об’єкт – у село Золотники – глава Кабміну спілкувався з колективом молочників у конференц-залі. Коли ж відбувалась екскурсія молокозаводом, то почути що розповідали прем’єру і що він відповідав, було вкрай складно. Навушники, під’єднані до мікрофону керівника молокозаводу видали лише Гройсману, Степану Барні, Сергію Надалу, який чомусь цілий день проїздив за Гройсманом по області замість працювати в мерії, та ще кільком високопосадовцям. Решта чиновників ходили стадом баранів. Коли столична делегація заходила до нових залів, там чомусь відразу включали на всю потужність обладнання. Хотіли продемонструвати, що фест працюють?
Після молокозаводу, журналісти мали змогу побачити столичного урядовця в Золотниках. Оскільки очільник Кабміну запізнювався, то концерт розпочали без нього. Можливо, це був хитрий задум, щоб місцеві не розійшлися.

Проте, не всі місцеві люди поділяли радість чиновників.

Виявилось, новий адмінцентр розмістили у колишньому комуністичному райкомі партії.

Правда, якість ремонту приміщення зовні, викликає чимало питань. Як і туалет, який явно не європеського рівня і розташований на вулиці. Панський туалет в адмінцентрі є аж на другому поверсі. Цікаво, чи зможуть ним скористатися пересічні відвідувачі, чи він лише для начальства рівня Гройсмана.

ПОКИ ГРОЙСМАНА НЕ БУЛО, ЗМЕРЗЛІ МІСЦЕВІ ХЛОПИ І БАБИ “РЯТУВАЛИСЬ” У ВИХОДКУ. ШВЕДІВ “НА ОЧКУ” ТАМ НЕ БУЛО ПОМІЧЕНО

 

ВІДКРИЛИ АДМІНЦЕНТР У ЗОЛОТНИКАХ ПО-СОВДЕПІВСЬКИ – ІЗ НЕЗАВЕРШЕНИМ РЕМОНТОМ. ПРАВДА, ТУТ ВИГЛЯД ВІН МАЄ КРАЩИЙ, НІЖ У ШУМСЬКУ, ДЕ ВІДРЕМОНТУВАЛИ ЛИШЕ ФАСАД.

НЕ ТАМ ВИРІЗАЛИ У СТІНІ ДИРКУ ДЛЯ КОТЛА? ЧИ ПРОСТО НЕ ВСТИГЛИ ПОСТАВИТИ ДО ПРИЇЗДУ ГРОЙСМАНА? А НА ВЕСНУ ФАСАД ВЕСЬ ОСИПЛЕТЬСЯ ЧИ ЛИШЕ ПОЛОВИНА?

А ВОДОВІДВЕДЕННЯ ЗА ЯКОЮ СИСТЕМОЮ ПОСТАВИЛИ: ШВЕДСЬКОЮ? НІМЕЦЬКОЮ? 50 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ ВИТРАТИЛИ НА РЕМОНТ!!!

А ВІКНА КОЛИ СТАВИЛИ? ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ РЕМОНТУ?

ВОДОВІДВЕДЕННЯ ПРОСТО У ФУНДАМЕНТ СТАРОЇ СОВДЕПІВСЬКОЇ БУДІВЛІ. ДУЖЕ ПО-ГОСПОДАРСЬКИ

 

А ЦЕ ВЕРШИНА ДИЗАЙНУ. ВСТАНОВЛЕНИЙ КОТЕЛ ІЗ ДИРОЮ

ЯКІ ЛІНІЇ. ЯКА СИМЕТРІЯ. ЯК КРУТО ВПИСУЄТЬСЯ БУДІВЕЛЬНА ПІНА В КОЛЬОРИСТИКУ ДИЗАЙНУ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

А ЦЕ ЩО ЗА ХАЙТЕК ІЗ ДОЩИНКОЮ ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ КАБЕЛЯ ТА ОБГОРТКА ВІД МОРОЗИВА У СИСТЕМІ ДОЩОВОГО ЗЛИВУ?

 

ЗАДУМ ІЗ ГАЗОВИМИ ТРУБАМИ І ДОЩОВИМ ЗЛИВОМ ВРАЖАЄ ))


СПРАВЛЯТИ НУЖДУ МОЖНА ЛИШЕ В СИНЬОМУ ТУАЛЕТІ XXI СТОЛІТТЯ

ПРОДОВЖЕННЯ ФОТОРЕПОРТАЖУ ЧИТАЙТЕ ЗАВТРА ТУТ

 2 comments

  1. Золотниківна

    Читаю ваш сайт років 5. дуже мені імпонує ваше критичне бачення. Не знала, що приїде до нас. Дякую, що написали правду.

    Ми з чоловіком під час відкриття обійшли той центр – нашу колишню сільраду, бо в середину не пускали. То він, як майстер, який за кордоном на будовах пропрацював роки, сказав мені, що за таку халтуру в Іспанії чи Португалії не просто вигнали б з роботи, але й змусили штраф заплатити за використані матеріали.
    Коли я йому сказала, що за ремонт заплатили 50 тисяч – десь у вас вичитала в статті тут – в селі нікому не сказали скільки то коштує. ніхто не звітує, то вирішили ще раз прийти. напишу вам тут скільки насправді такий ремонт коштує.

  2. Даник Михайло

    Нічого Ви, богобоязлива жіночко Золотниківна (що досі не маєте сміливості назвати своє справжнє прізвище) не дізнаєтеся і нічого вже не скажете, бо місцева влада вміє Вам затулити рота. Якби Ваше прізвище вже було “розкручене” Вами ж, вже відоме громадськості (і владі), тоді, може, хтось і щось би Вам показав-доказав скількиі що коштує… А приїзджав прем”єр того, щоб “воочію” побачити того ґосподаря, кому невдовзі прийдеться надавати кредити і транші всеможливі (джешевші) ніби на відродження галузі скотарства, а насправді – щоб мати точку нового ґарантованого відкату. Правильно, в доларах. Ви пишете 50 тисяч, вказуйте в якій валюті. Ви ж не можете нормально сформулювати запитання до любого органу державної влади, і я думаю, що вони всі файно зуміють сухими вийти з води… Знаю я такі кіна. Потребуйте офіційно в розпорядника коштів (виконавця, прийомщика виконаних робіт Кошторис на той ремонт та Акт прийомки виконаних робіт. Трошки чогось побачите. Як буде все чітко видно – відксерте ті папери – і на сайт. Будемо думати. Скільки ще доляриків осіло в барнобаранівської раті ??? Все буде видно скоро… Фандрайзинги Барнові…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.