Гройсман на Тернопільщині отримав чергову порцію розваг від місцевих чиновників

Поділитися

Сьогодні на Тернопільщині перебуває з несподіваним візитом для громадськості прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Звичайно, чиновники та інша обслуга в пагонах знали раніше про візит, адже готували забавлянку головному урядовцю.

На Тернопільщину Гройсман не приїхав “комфортним поїздом інтерсіті” за 6 годин дороги, а привіз свою задницю із столичною челяддю літаком. Вартість такого перельоту приблизно пів мільйона гривень, звідки такі цифри? Державне управління справами заплатило державному авіаційному підприємству “Україна” 1 млн 651 тис. 314 гривень за переліт української делегації до Швейцарії, де відбувається у ці дні Всесвітній економічний форум у Давосі. На Тернопільщину дорога займає лише третину перельоту.

Місцеві перелякані чиновники, які вислужуються перед столицею, а не громаді, зібрались біля тернопільського молокозаводу журналістів ще за годину до прильоту Гройсмана. Чого відвідував урядовець №1 тернопільський молокозавод – залишилось загадкою. Відомо лишень, що коли преса поїхала  на наступний об’єкт – у село Золотники – глава Кабміну спілкувався з колективом молочників у конференц-залі. Коли ж відбувалась екскурсія молокозаводом, то почути що розповідали прем’єру і що він відповідав, було вкрай складно. Навушники, під’єднані до мікрофону керівника молокозаводу видали лише Гройсману, Степану Барні, Сергію Надалу, який чомусь цілий день проїздив за Гройсманом по області замість працювати в мерії, та ще кільком високопосадовцям. Решта чиновників ходили стадом баранів. Коли столична делегація заходила до нових залів, там чомусь відразу включали на всю потужність обладнання. Хотіли продемонструвати, що фест працюють?
Після молокозаводу, журналісти мали змогу побачити столичного урядовця в Золотниках. Оскільки очільник Кабміну запізнювався, то концерт розпочали без нього. Можливо, це був хитрий задум, щоб місцеві не розійшлися.

Проте, не всі місцеві люди поділяли радість чиновників.

Виявилось, новий адмінцентр розмістили у колишньому комуністичному райкомі партії.

Правда, якість ремонту приміщення зовні, викликає чимало питань. Як і туалет, який явно не європеського рівня і розташований на вулиці. Панський туалет в адмінцентрі є аж на другому поверсі. Цікаво, чи зможуть ним скористатися пересічні відвідувачі, чи він лише для начальства рівня Гройсмана.

ПОКИ ГРОЙСМАНА НЕ БУЛО, ЗМЕРЗЛІ МІСЦЕВІ ХЛОПИ І БАБИ “РЯТУВАЛИСЬ” У ВИХОДКУ. ШВЕДІВ “НА ОЧКУ” ТАМ НЕ БУЛО ПОМІЧЕНО

 

ВІДКРИЛИ АДМІНЦЕНТР У ЗОЛОТНИКАХ ПО-СОВДЕПІВСЬКИ – ІЗ НЕЗАВЕРШЕНИМ РЕМОНТОМ. ПРАВДА, ТУТ ВИГЛЯД ВІН МАЄ КРАЩИЙ, НІЖ У ШУМСЬКУ, ДЕ ВІДРЕМОНТУВАЛИ ЛИШЕ ФАСАД.
НЕ ТАМ ВИРІЗАЛИ У СТІНІ ДИРКУ ДЛЯ КОТЛА? ЧИ ПРОСТО НЕ ВСТИГЛИ ПОСТАВИТИ ДО ПРИЇЗДУ ГРОЙСМАНА? А НА ВЕСНУ ФАСАД ВЕСЬ ОСИПЛЕТЬСЯ ЧИ ЛИШЕ ПОЛОВИНА?
А ВОДОВІДВЕДЕННЯ ЗА ЯКОЮ СИСТЕМОЮ ПОСТАВИЛИ: ШВЕДСЬКОЮ? НІМЕЦЬКОЮ? 50 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ ВИТРАТИЛИ НА РЕМОНТ!!!

А ВІКНА КОЛИ СТАВИЛИ? ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ РЕМОНТУ?
ВОДОВІДВЕДЕННЯ ПРОСТО У ФУНДАМЕНТ СТАРОЇ СОВДЕПІВСЬКОЇ БУДІВЛІ. ДУЖЕ ПО-ГОСПОДАРСЬКИ

 

А ЦЕ ВЕРШИНА ДИЗАЙНУ. ВСТАНОВЛЕНИЙ КОТЕЛ ІЗ ДИРОЮ
ЯКІ ЛІНІЇ. ЯКА СИМЕТРІЯ. ЯК КРУТО ВПИСУЄТЬСЯ БУДІВЕЛЬНА ПІНА В КОЛЬОРИСТИКУ ДИЗАЙНУ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
А ЦЕ ЩО ЗА ХАЙТЕК ІЗ ДОЩИНКОЮ ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ КАБЕЛЯ ТА ОБГОРТКА ВІД МОРОЗИВА У СИСТЕМІ ДОЩОВОГО ЗЛИВУ?

 

ЗАДУМ ІЗ ГАЗОВИМИ ТРУБАМИ І ДОЩОВИМ ЗЛИВОМ ВРАЖАЄ ))


СПРАВЛЯТИ НУЖДУ МОЖНА ЛИШЕ В СИНЬОМУ ТУАЛЕТІ XXI СТОЛІТТЯ

ПРОДОВЖЕННЯ ФОТОРЕПОРТАЖУ ЧИТАЙТЕ ЗАВТРА ТУТ

 

У Тернополі вшанують героїв Крут

Письмо опытной мудрой женщины молодым девушкам