111


Вчора тернопільська інтернет-газета “Про все” оприлюднила першу частину фоторепортажу із візиту керівника уряду до нашого краю.

Загальні враження – прикрі. Чиновники бавлять перших осіб- що Порошенка, що Гройсмана. А Петро з Володею в замін виділяють мільйони гривень з бюджету, сплачених платниками податків, тобто кожним з нас. Ось так вчора нардеп-бепепешник Микола Люшняк з “барського плеча” Гройсмана отримав 20 мільйонів гривень “на потреби”. В нього й просіть тепер, примітивно жартував прем’єр-міністр.

Для нього нагнали на площу техніку, яку закупила місцева громада. Видно, що на ній селяни не працюють, оскільки вона в целофані. Місцевий голова вихваляв адмінреформу, яку розпочав прем’єр. А ось журналістам дозволили поставити лиши три питання. Решту часу в Золотниках Гройсман розважався – шукав аптеку. Але про це згодом.

З чергового візиту урядовця зрозуміло, що їм дуже подобаються забави в регіонах: то на корів подивився, то комбайна поводив, то на кнопку нажав – і завод запрацював у Чорткові.

Соромно також за наших селян, які заглядають в рот Гройсману, випрошуючи пенсію, ремонти доріг і т.п. блага. За 4 роки в людей ніби амнезія настала, ніби Майдану не було. Чиновник будь-якого рівня – уряду, обласної адміністрації чи району – це народний слуга, який має виконувати волю народу, а не “барствувати” за людські гроші. Чому люди не питали що це за джип, на якому приїхав найнятий ними на роботу Гройсман, скільки коштує годинник на його руці, чим приїхав на Тернопільщину, якщо прилетів – чому розбазарює так неефективно сотні тисяч гривень під час війни….

Журналісту інтернет-газети “Про все” було приємно було почути розумні слова медичного фахівця. Людина відверто говорила про те, де медична реформа має провал: щоб лягти в лікарню стареньким людям із Золотників треба їхати аж в Бережани. Автобусного сполучення із цим райцентром не має. Є люди, які ніколи за все життя не виїжджали з села, а тут, щоб підлікуватися, треба в інший район їхати. Це виглядає прикро…

Після відкриття погано відремонтованого центру надання адмін послуг і мікро-спілкування з пресою, Володимир Гройсман потрапив в оточення місцевих селян. Помітно було, що спілкувати і фактично дурити неграмотних людей керівнику уряду приносило навіть задоволення. Некомфортно почувається глава Кабміну, коли йому можуть задати скептичні питання… Журналіст “Про все” встиг спитати, чи бачив він туалети центру. Прем’єр сказав що ні. Перепитав ввічливо чи треба. Але за кілька кроків вже забув питання і захопився новою цяцькою…

Неприємно вразили примітивізмом мешканці Золотників, які прийшли на зустріч. Замість того, щоб вимагати в урядовця краще працювати, впроваджувати блага для українців, мешканці Золотників почали випрошувати для себе пенсію, дорогу, щось їм подарувати…

Відчуваючи настрої селян, політична тваринка зі столиці запропонувала пройтися одній із жіночок, яка скаржилась на медицину, до місцевої аптеки, де нібито можна отримати безкоштовно ліки. І совкова тема спрацювала. Всі селяни пішли за Сусаніним-Гройсманом, який навіть не знав, де вона розташована.

Мешканці Золотників, з якими спілкувався журналіст “Про все”, стверджували, що такого поняття як безкоштовні ліки і близько не має в їхньому селищі

Як Гройсман з чиновниками провернув цей трюк – з допомогою телефону, чи аптекарка якось змахлювала – залишилось загадкою. Охорона Гройсмана пропустила в аптеку лише свою прес-службу та “наближених”. Тому побачити  “вправність рук” на власні очі нам не вдалося.

Жіночки, які вийшли з аптеки разом з Гройсманом, почали стверджувати, що є безкоштовні ліки. На уточнююче питання журналіста “Про все” – що це за ліки: зеленка чи йод, відповіді не було.


Що цікаво, якщо в реалі народ фанатів від столичного гостя, то в соціальних мережах  глядачі доволі скептично оцінюють візит урядовця.
Здивовані мешканці Золотників під аптекою, куди пішов Гройсман шукати безкоштовні ліки
8 comments

 1. Аноним

  Який жах!!!!Після майдану наші люди зовсім осліпли…якась тотальна інфекція…встидно перед тими,хто охороняє зараз нас від ворога……..

 2. Аноним

  Треба щоб пан Гройсман побував в інших населених пунктах Тернопільщини

 3. анонім

  жах кожного другого в цій аптеці ошукують.а люди самі собі брешуть а перед гройсманом хвалять що все добре.та ліки якщо і по святах дають то все одно прострочені можна дуба врізати.позор нашому народу с ким будувати країну та робити зміни якщо їм усе підходить.жах……………

 4. Аноним

  недай Боже обрати його в президенти

 5. sfg

  не дай Боже його в президенти бо це ніщо інше як передвибора агітація

 6. Даник Михайло

  Дуже хочу, щоби наші, скалецькі люди, хто не Є БАЙДУЖИМ до всіх тих “реформ”, особливо – до МЕДИЧНОЇ – продивилися цей матеріал тернопільської провсе !! Був прем”єр, щось розказував (зрозуміло – що не все відразу получиться на ДОБРЕ ) , але – хто не йде, той – не спотикається. Саме головне ВСТАТИ і ЙТИ ДАЛІ, думаючи і дивлячись під ноги. Невідомо коли прем”єр може ще приїхати на Тернопільщину, то хоч будьте свідомі того, що НЕ ТРЕБА БОЯТИСЯ просто й лаконічно виразити свою думку, якщо випаде нам така честь в житті !Будьмо !! Все має получитися, хоч зі “скрипом”, якщо МИ САМІ того захочемо зрозуміючи все !!!

 7. Даник Михайло

  Sfg, чекай, бо, курва, не на ту кнопку потиснув. Чого кажете що то Є ПЕРЕДВИБОРЧА РИТОРИКА ?? Це вже й – маленький, і ще не досконалий поступ вперед. Хриново, що воно все так робиться (ч/з жопу). Простий люд – ніби його нема. Ніхто з ним не радиться, не розказує і не показує можливості чи переваги. А на мою суб”єктивну думку (Я є критик всього незрозумілого) – треба було ту “реформу” відшліфувати десь на двох – трьох районах в різних кінцях держави, хоча б з рік, виявити всі плюси та мінуси, узагальнити та виправити недоліки та недолугі рішення, аж тоді запропонувати для запровадження на всю державу. Куди претеся, як голий …на дебати ??? А на цей рочок (Божий і Собачий) таки треба було віднайти фінансування НА ЦІЛИЙ РІК !!! Нєхир збільшувати прокурорам, суддям і всяким не бідним категоріям службовців, навіть від силового блоку (крім АРМІЇ). Всім – трошки потерпіти, нардупам – ТЕЖ !!!, аж в останню чергу їм, як в державі все буде добре !! Медиків – притримати на проіндексованих зарплатах, все добре роз”яснити, тим часом – ПОПРАВИТИ ДОБРЕ ДОРОГИ та дати новіщі машини екстренної медичної допомоги, тоді ж БРАТИСЯ щось РЕФОРМУВАТИ !!! А не на виворіт !!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.