Як Гройсман ходив в аптеку за безкоштовними ліками в Золотниках

Поділитися


Вчора тернопільська інтернет-газета “Про все” оприлюднила першу частину фоторепортажу із візиту керівника уряду до нашого краю.

Загальні враження – прикрі. Чиновники бавлять перших осіб- що Порошенка, що Гройсмана. А Петро з Володею в замін виділяють мільйони гривень з бюджету, сплачених платниками податків, тобто кожним з нас. Ось так вчора нардеп-бепепешник Микола Люшняк з “барського плеча” Гройсмана отримав 20 мільйонів гривень “на потреби”. В нього й просіть тепер, примітивно жартував прем’єр-міністр.

Для нього нагнали на площу техніку, яку закупила місцева громада. Видно, що на ній селяни не працюють, оскільки вона в целофані. Місцевий голова вихваляв адмінреформу, яку розпочав прем’єр. А ось журналістам дозволили поставити лиши три питання. Решту часу в Золотниках Гройсман розважався – шукав аптеку. Але про це згодом.

З чергового візиту урядовця зрозуміло, що їм дуже подобаються забави в регіонах: то на корів подивився, то комбайна поводив, то на кнопку нажав – і завод запрацював у Чорткові.

Соромно також за наших селян, які заглядають в рот Гройсману, випрошуючи пенсію, ремонти доріг і т.п. блага. За 4 роки в людей ніби амнезія настала, ніби Майдану не було. Чиновник будь-якого рівня – уряду, обласної адміністрації чи району – це народний слуга, який має виконувати волю народу, а не “барствувати” за людські гроші. Чому люди не питали що це за джип, на якому приїхав найнятий ними на роботу Гройсман, скільки коштує годинник на його руці, чим приїхав на Тернопільщину, якщо прилетів – чому розбазарює так неефективно сотні тисяч гривень під час війни….

Журналісту інтернет-газети “Про все” було приємно було почути розумні слова медичного фахівця. Людина відверто говорила про те, де медична реформа має провал: щоб лягти в лікарню стареньким людям із Золотників треба їхати аж в Бережани. Автобусного сполучення із цим райцентром не має. Є люди, які ніколи за все життя не виїжджали з села, а тут, щоб підлікуватися, треба в інший район їхати. Це виглядає прикро…

Після відкриття погано відремонтованого центру надання адмін послуг і мікро-спілкування з пресою, Володимир Гройсман потрапив в оточення місцевих селян. Помітно було, що спілкувати і фактично дурити неграмотних людей керівнику уряду приносило навіть задоволення. Некомфортно почувається глава Кабміну, коли йому можуть задати скептичні питання… Журналіст “Про все” встиг спитати, чи бачив він туалети центру. Прем’єр сказав що ні. Перепитав ввічливо чи треба. Але за кілька кроків вже забув питання і захопився новою цяцькою…

Неприємно вразили примітивізмом мешканці Золотників, які прийшли на зустріч. Замість того, щоб вимагати в урядовця краще працювати, впроваджувати блага для українців, мешканці Золотників почали випрошувати для себе пенсію, дорогу, щось їм подарувати…

Відчуваючи настрої селян, політична тваринка зі столиці запропонувала пройтися одній із жіночок, яка скаржилась на медицину, до місцевої аптеки, де нібито можна отримати безкоштовно ліки. І совкова тема спрацювала. Всі селяни пішли за Сусаніним-Гройсманом, який навіть не знав, де вона розташована.

Мешканці Золотників, з якими спілкувався журналіст “Про все”, стверджували, що такого поняття як безкоштовні ліки і близько не має в їхньому селищі

Як Гройсман з чиновниками провернув цей трюк – з допомогою телефону, чи аптекарка якось змахлювала – залишилось загадкою. Охорона Гройсмана пропустила в аптеку лише свою прес-службу та “наближених”. Тому побачити  “вправність рук” на власні очі нам не вдалося.

Жіночки, які вийшли з аптеки разом з Гройсманом, почали стверджувати, що є безкоштовні ліки. На уточнююче питання журналіста “Про все” – що це за ліки: зеленка чи йод, відповіді не було.


Що цікаво, якщо в реалі народ фанатів від столичного гостя, то в соціальних мережах  глядачі доволі скептично оцінюють візит урядовця.
Здивовані мешканці Золотників під аптекою, куди пішов Гройсман шукати безкоштовні ліки


Письмо опытной мудрой женщины молодым девушкам

Орендувати квартиру за тисячу гривень можна лише в шахраїв