111

Тернопільська інтернет-газета “Про все” повідомляла про прикру ситуацію, яка сталася в селі Теклівка Гусятинського району: на лід виїхала іномарка та провалилась під лід. Врятуватись вдалось лише одному пасажиру. Водій загинув.

У публікації йшлося також про критику водолазно-рятувальної служби. Згодом керівник – Василь Козак намагався спростувати дану ситуацію. На днях інтернет-газета “Про все” зробить з ним інтерв’ю.

Прокоментував дану ситуацію громадський дія, керівник ГО” Скеля” Андрій Об’єщик.
у1 comment

  1. Даник Михайло

    Не прослухаємо нічого, бо Об”єщик вже “обезвучений”. Та й від імені всієї громадськості області – він не говорить, напевно. Один – два громадських активісти – це ще не ГРОМАДСЬКІСТЬ. Це тільки суб”єктивна думка окремої людини. І не більше. Громадськість ще не проснулася, на жаль. Ще спить, бо й медведі сплять зимою (довго). Але як встане, як зарикає, то аж листя на деревах пооблітає. Народ – то є така сама сила. А як ще озлоблений народ, якщо ще знає хто є ворогом тих негараздів, до чого нас доводить теперішня “власть” не в ту масть… Невідомо чим може закінчитися… Краще – в законодавчому руслі (в берегах має протікати річка), щоб не було – через край…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.