Як у Тернополі підприємців викидають на вулицю

Поділитися


Про ситуацію навколо ринку “Аляска-Тер” інтернет-газета “Про все” писала неодноразово.

З юридичної точки зору дана проблема зрозуміла, що правда на стороні дрібних підприємців. Проте, керівництво ринку хоче отримати надприбутки з пів гектарної земельної ділянки. Для цього придумали  схему нібито реконструкції приміщення бару, а насправді – руїн неіснуючого вже приміщення, яке займало 100 квадратних метрів. Решта ж земельної ділянки, яка виділена міською радою під ринкову діяльність, буде “хапнута” у ході будівельних робіт. Для будівельних робіт вже потрібно 8 сотих землі. Але чому не можуть підприємці торгувати на решті – 42 сотих – питання залишилось без відповіді.

Днями на засіданні постійної комісії міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму обговорювалось це питання.

З ходу засідання, мовчазної згоди головного архітектора міста Бесаги, заступника міського голови Володимира Дідича стало зрозуміло – такий “цирк” відбувається за їхнього потурання. Просто чиновники “ніц не можуть зробити”, бо вже, напевно, зацікавлені матеріально нічого не робити. Представник тернопільського ринку навіть відмовився продемонструвати проект, який мають намір реалізувати на цій ділянці. Лише депутат Андрій Шкула не змовчав на таке відверте хамство і заявив, що має намір ініціювати відкликання частини земельної ділянки ринку, яка, на його думку, неефективно використовується.

Після засідання чимало представників комісії, присутніх чиновників та підприємців обговорювали ситуацію. Неофіційно тернополяни знають, що на ринок “кинули” око вихідці з кримінальним минулим з 90-х. Для втілення своїх планів “залучили” мера і його команду. Роль гандона виконує керівництво ринку, яке отримає свій невеличкий гешефт. А підприємців викинуть на вулицю 20 січня. Звісно, якщо вони не почнуть адекватно захищати свої інтереси. Порятунок їхній у власних руках, а не у міфічній владі, яка загрузла в корупції…


Продажем часток телеканалу “Еспресо” Арсеній Яценюк і дружина Авакова могли відмивати кошти

Патрульні виявили у дебошира згорток з наркотиками