Школу мистецтв імені Герети у Тернополі знову лихоманить

Поділитися

На 4 році після Революції Гідності українці дико розчаровані владою, яка своїми псевдореформами доводить професійну неспроможність, а жителів країни – до злиденного життя. Ситуацію ускладнює те, що “діячі” на місцях замість “згладити” всеукраїнські проколи та зрівняйлівки, шокують своїм примітивізмом та невіглаством, коли намагаються щось “удосконалити”, доводячи ситуацію до маразму.

Це ми дуже культурно описали ситуацію із Тернопільською обласною експериментальною комплексною школою мистецтв імені Ігоря Герети, яку вирішило знищити керівництво Тернопільської обласної ради та облдержадміністрації. Прочитавши це речення Степан Барна та Віктор Овчарук обуряться. Що це собі дозволяють писати журналісти?

Наспраді наші чиновники не усвідомлюють, що витворяють. Не пройшовши всіх щаблів у виконавчій вертикалі, а зайнявши крісла відразу на верхівці, овчабарни далекі від розуміння потреб народу і є некомпетентними. Ну хіба може гінеколог якісно керувати мільярдним бюджетом краю? Головний критерій їхньої роботи – відданість нардепу Роману Заставному, який і пролобіював їх у нинішні керівні посади. Цей ліричний відступ – для розуміння ситуації.

Сьогодні інтернет-газета “Про все” вже повідомляла про відкрите звернення педагогічного колективу. Переповідати не будемо – прочитати можна тут.

Перед зборами трудового колективу школи мистецтв, журналіст інтернет-газети “Про все” мав можливість поспілкуватися з педагогами.

Якщо говорити лаконічно – фахівці своєї справи обурені ситуацією, в яку їх намагаються втягнути горе-реформатори облради і облдержадміністрації. Чиновники відверто не справляються зі своєю роботою: замість поінформувати педагогів та батьків про різноманітні варіанти розв’язання проблеми, анонсувати засідання робочої групи, публікувати напрацьовані проекти на сайті облради і облдержадміністрації, розміщувати пояснення у соцмережах зрозумілою мовою, а не хамські нападки на вчителів, бюрократи відверто лобіюють інтереси Ромка-“доброго яйця” . Принаймні, так виглядає ситуація на теперішній час на думку автора цих рядків. Адже як можна заявити педагогам, які пропрацювати чверть століття у школі мистецтв і мають тисячі вихованців із вагомими творчими здобутками, що “з вами чи без вас, а школа буде працювати у Струсові”. На питання, чи буде заступник голови облдержадміністрації віддавати своє дитя на навчання з Тернополя у Струсів чиновник відповів категоричною відмовою, навіть не розуміючи, що в корені перекреслює свою аргументацію щодо реорганізації школи мистецтв.

Верхівка бюрократичного апарату, яка поставлена нині для отримання надприбутків “ласківецьким зятем”, намагається урвати якомога більше, поки ще рік при владі “чоколядовий порошен”. Для цього призначили без конкурсу нового керівника, яка не має навіть профільної освіти, але з перших днів стала на захист інтересів “чуваків при владному кориті”, а не учнів та педколективу. Шокує, що Марія Гудима категорично забороняла представникам трудового колективу школи відвідувати засідання робочої групи.

Зрозуміло, що “завинила” школа мистецтв своїм топовим місцезнаходженням у центрі файного міста.

Прогноз інтернет-газети “Про все” – чинуші подавляться, а не підімнуть під себе інтелігенцію файного міста.

P.S. Сьогодні відбулися збори трудового колективу школи. На їхнє засідання прийшли також батьки, журналісти. Про питання, які розглядалось – читайте незабаром тут.

На Стрітення в Україні потепліє до відлиги

Із 14 лютого у Чорткові теж оголосили карантин