Всі люди з інвалідністю у Гусятинському районі мають сидіти в хаті?

Поділитися
6 лютого Іван Космина у Фейсбуці оприлюднив ось таке фото із зверненням:”Звертаюсь до усіх своїх друзів та знайомих, які пересуваються за допомогою колясок, підтримати флешмоб Я ПІДТРИМУЮ СОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ В ГУСЯТИНІ!!! ДЕПУТАТИ ПРОГОЛОСУЙТЕ НЕ ДИСКРИМІНУЙТЕ…Підтримаймо гусятинських людей з інвалідністю. Напишіть цей заклик на листку і викладіть у ФБ…”

Із аудіозаписів виступів депутатів Гусятинської об’єднаної територіальної громади . Депутат Лазар В.В говорить, що мамі паралізованого хлопця з Гусятина автобуса не треба бо її син з ліжка не піднімається. Судячи з його слів, то всі люди з інвалідністю мають сидіти в хаті і вважати себе нещасними калічками. Вони немають права любити, відпочивати на природі, ходити в кіно, театр, ресторан, вони ж калічки… Дякую Тобі Боже, що свого часу, мене підтримали порядні люди, завдяки яким, я хочу жити…Бо якби навідували такі як цей депутат, то не знаю якби склалось моє життя…Ось як дискримінують людей в 21 столітті

Іван Космина
Ну що ж друзі, сьогодні Гусятинська селещна рада ОТГ з провладними депутатами вчергове показали своє справжнє лице . Після всіх наших закликів, звернень, флешмобу, розяснень і присутності людей з інвалідністю і їх опікунів в сесійні залі, виділення коштів на придбання автомобіля з підйомником так і не набрало потрібну кількість голосів, 9 ”ЗА” з потрібних 14…Чому!? Незнаю. Можливо комплекси, принципи, байдужість, неосвітченість… Особисто я таку поведінку розцінюю, як дискримінацію по признаку інвалідності. Про це я заявив голові Гусятинської ОТГ Левицькому М.М. і покинув сесійну залу в знак протесту проти дискримінації. В знак солідарності зі мною, залу покинула фракція НРУ і ще декілька депутатів, які погоджуются зі мною і сесію довелось закрити, не розглянувши більше жодного питання…Я радий, що мене підтримали порядні депутати, для яких доля людей з інвалідністю не просто слова. Друзі, ваша підтримка для мене безцінна, це додало сил і я ще поборюсь…P.S. Дивна позиція голови ОТГ Левицького М.М. під час голосування він ”утримався” враховуючи те, що за фахом, він лікар травматолог…P.P.S. На мою думку, головуючий має мати позицію, або ”ЗА” або ”ПРОТИ”.

У 1947 році агентами КДБ в Україні було 15 єпископів Православної Церкви з 18

Хто буде їсти продукцію тернопільського м’ясокомбінату після побаченого жахіття?