111

6 лютого Іван Космина у Фейсбуці оприлюднив ось таке фото із зверненням:”Звертаюсь до усіх своїх друзів та знайомих, які пересуваються за допомогою колясок, підтримати флешмоб Я ПІДТРИМУЮ СОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ В ГУСЯТИНІ!!! ДЕПУТАТИ ПРОГОЛОСУЙТЕ НЕ ДИСКРИМІНУЙТЕ…Підтримаймо гусятинських людей з інвалідністю. Напишіть цей заклик на листку і викладіть у ФБ…”

Із аудіозаписів виступів депутатів Гусятинської об’єднаної територіальної громади . Депутат Лазар В.В говорить, що мамі паралізованого хлопця з Гусятина автобуса не треба бо її син з ліжка не піднімається. Судячи з його слів, то всі люди з інвалідністю мають сидіти в хаті і вважати себе нещасними калічками. Вони немають права любити, відпочивати на природі, ходити в кіно, театр, ресторан, вони ж калічки… Дякую Тобі Боже, що свого часу, мене підтримали порядні люди, завдяки яким, я хочу жити…Бо якби навідували такі як цей депутат, то не знаю якби склалось моє життя…Ось як дискримінують людей в 21 столітті

Іван Космина

Ну що ж друзі, сьогодні Гусятинська селещна рада ОТГ з провладними депутатами вчергове показали своє справжнє лице . Після всіх наших закликів, звернень, флешмобу, розяснень і присутності людей з інвалідністю і їх опікунів в сесійні залі, виділення коштів на придбання автомобіля з підйомником так і не набрало потрібну кількість голосів, 9 ”ЗА” з потрібних 14…Чому!? Незнаю. Можливо комплекси, принципи, байдужість, неосвітченість… Особисто я таку поведінку розцінюю, як дискримінацію по признаку інвалідності. Про це я заявив голові Гусятинської ОТГ Левицькому М.М. і покинув сесійну залу в знак протесту проти дискримінації. В знак солідарності зі мною, залу покинула фракція НРУ і ще декілька депутатів, які погоджуются зі мною і сесію довелось закрити, не розглянувши більше жодного питання…Я радий, що мене підтримали порядні депутати, для яких доля людей з інвалідністю не просто слова. Друзі, ваша підтримка для мене безцінна, це додало сил і я ще поборюсь…P.S. Дивна позиція голови ОТГ Левицького М.М. під час голосування він ”утримався” враховуючи те, що за фахом, він лікар травматолог…P.P.S. На мою думку, головуючий має мати позицію, або ”ЗА” або ”ПРОТИ”.

1 comment

  1. Михайло, 58 років

    Просто депутати так “сильно” переймаються вирішенням соціально-економічних проблем своїх виборців, та так чемно (в умі) вже запрограмували РОЗПИЛ БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ на “свої” необхідні заходи, що на людський біль їм вже начхати !! Ще тільки початок року, Плани соціально-культурного розвитку ще можна переглянути, та частину коштів таки віднайти на соцзахист інвалідів ! А взагалі – то треба по всій області ЗРОБИТИ РЕВІЗІЮ всіх сільрад на предмет доступності інваліда чи матері з дитячим візочком до ОРГАНІВ ВЛАДИ НА МІСЦЯХ !! Повсюдно, починаючи з с. БІльче – Золоте Борщівського р- ну, де до сільради хіба молода здорова людина може піднятися крутими сходами. Обидва Барни (очільник ТОДА та нардеп Олег Степанович) тільки за грудень минулого року 3 (тричі) були в Більчанській ГРОМАДІ, але їм до голов таке “не прийшло”, бо думки їхні – про інше !! На жаль… А без “височайшого позволєнія” головиха не наважиться виготовляти проектно-кошторисну документацію на будівництво одноповерхової будівлі сільради (з пандусами). Бо вона (головиха) ані разу ніде не бувала за кордоном і нічого не бачила. А Барни – хоч і були, але гроші планують використовувати на інші цілі, крім ремонтів доріг та ЦНАПів по всій області !!! Поближче до людей треба бути, а не тільки поближче посадових осіб, панове !!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.