Американська академія кінематографічних мистецтв оголосила ще 23 січня номінантів кінопремії Оскар 2018. Україно-литовського маразму на ймення “Іній”, на щастя, у списку претендентів не має.

В Україні трансляція Оскара 2018 відбудеться в ніч з 4 на 5 березня. Пряма трансляція червоної доріжки Оскара 2018 почнеться о 01:30, в той час як сама церемонія – о 03:00 за київським часом на телеканалі “Україна”.

Повний список номінантів на Оскар-2018:

Кращий фільм

Назви мене своїм іменем
Темні часи
Дюнкерк
Пастка
Леді-Птаха
Примарна нитка
Секретне досьє
Форма води
Три білборда за межею Еббінга, Міссурі

Кращий режисер

Леді-Птаха, Гретта Гарвінг
Форма води, Гільєрмо дель Торо
Дюнкерк, Крістофер Нолан
Пастка, Джордан Піл
Примарна нитка, Пол Томас Андерсон

Кращий актор

Тімоті Шаламе, Назви мене своїм іменем
Деніел Калуя, Пастка
Гері Олдмен, Темні часи
Дензел Вашингтон, Роман Ізраел, Esq.
Деніел Дей-Льюїс, Примарна нитка

Краща актриса

Саллі Хокінс, Форма води
Френсіс Макдорманд, Три білборда за межею Еббінга, Міссурі
Маро Роббі, Я, Тоня
Сірша Ронан, Леді-Птаха
Меріл Стріп, Секретне досьє

Краща актриса другого плану

Еллісон Дженні, Я, Тоня
Мері Джей Блайдж, Ферма Мадбаунд
Леслі Менвілл, Примарна нитка
Лорі Меткалф, Леді-Птаха
Октавія Спенсер, Форма води

Кращий актор другого плану

Віллем Дефо, Проект Флорида
Вуді Харрельсон, Три білборда за межею Еббінга, Міссурі
Річард Дженкінс, Форма води
Крістофер Пламмер, Всі гроші світу
Сем Роквелл, Три білборда за межею Еббінга, Міссурі

Краща операторська робота

Роджер Дікінс, Той, що біжить по лезу 2049
Бруно Дельбоннель, Темні часи
Хойте ван Хойтема, Дюнкерк
Рейчел Моррісон, Ферма Мадбаунд
Ден Лаустсен, Форма води

Кращий оригінальний сценарій

Три білборда за межею Еббінга, штат Міссурі
Леді-Птаха
Пастка
Форма води
Любов – хвороба

Кращий адаптований сценарій

Назвимене своїм іменем
Гра Моллі
Горе-творець
Логан
Ферма Мадбаунд

Кращий дизайн костюмів

Красуня і чудовисько
Темні часи
Примарна нитка
Форма води
Вікторія і Абдул

Кращі візуальні ефекти

Той, що біжить по лезу 2049
Вартові галактики 2
Конг: Острів черепа
Зоряні війни: Останні джедаї
Війна за планету мавп

Кращий монтаж

На драйві
Дюнкерк
Я, Тоня
Форма води
Три білборда за межею Еббінга, Міссурі

Кращий монтаж звуку

На драйві
Той, що біжить по лезу 2049
Дюнкерк
Форма води
Зоряні війни: Останні джедаї

Кращий грим і зачіски

Темні часи
Вікторія і Абдул
Диво

Кращий фільм на іноземній мові

Фантастична жінка (Чилі)
Інсульт (Ліван)
Нелюбов (Росія)
Тіло і душа (Угорщина)
Квадрат (Швеція)

Кращий композитор

Ханс Циммер, Дюнкерк
Джонні Грінвуд, Примарна нитка
Александр Деспла, Форма води
Джон Вільямс, Зоряні війни: Останні джедаї
Картер Бурвелл, Три білборда за межею Еббінга, Міссурі

Краща пісня

Mighty River, Ферма Мадбаунд
Mystery Of Love, Назви мене своїм іменем
Remember Me, Коко
Stand Up For Something, Маршалл
This Is Me, Найвеличніший шоумен

Кращий анімаційний фільм

Коко
Бебі-бос
Годувальниця
Фердинанд
З любов’ю, Вінсент

Кращий короткометражний анімаційний фільм

Дорогий Баскетбол
Вечірка в саду
Лу
Негативний простір
Бунтівні рими

Кращий документальний фільм

Обличчя, села
Ікар
Останній чоловік в Алеппо
Сильний острів
Abacus: Small Enough to Jail

Кращий короткометражний документальний фільм

Едіт + Едді
Небеса – це пробка на 405
Героїн(я)
Навички володіння ножем
Зупинка руху

Кращий художник-постановник

Красуня і Чудовисько
Той, що біжить по лезу 2049
Темні часи
Дюнкерк
Форма води

Церемонія вручення Оскар 2018 буде проходити 4 березня в театрі Долбі в Лос-Анджелесі.

Напишіть відгук