111

Сьогодні під тернопільським військкоматом було людно. Десятки матерів і чоловіків проводжали зі сльозами на очах своїх дітей в армію. Люди оповідали, як їхні діти попалися по-дурному і тепер змушені будуть служити у війську.

Наприклад, вчора ввечері у селі Нирків невідомі викрали 20-річного хлопця. Він був на місцевому стадіоні. Забрали мобільний телефон. Батьки пережили нічний жах в пошуках сина. Хлопчина зміг зателефонувати батькам лише сьогодні вранці, коли віддали мобілку у тернопільському військкоматі. Повістки досі юнак не отримав. Сказали, що довозять справи із Заліщик… Батьки мають намір звернутися до правоохоронців про викрадення людини… Особливо вразило, що дорогою, поки везли юнака в Тернопіль автівкою, військові вживали алкоголь…

І таких історій чимало. Були навіть такі хлопці, яких під церквою затримували “чуваки в цивільному”… Це з неофіційного. З розповідей згорьованих батьків…

З одного боку шкода матерів і їхні родини, що не будуть бачити свого сина рік у такий час. З іншого – Україну необхідно захищати.

Але питання: чи такими совдепівськими методами військових рагулів? Чому наша влада все робить через одне місце? Невже таке дикунство панує у Європі? Ми ж прагнемо цивілізованої правової держави…

А офіційно влада описує події так:” У рамках цьогорічної весняної призовної кампанії, сьогодні 12 квітня, з обласного збірного пункту Тернопільського облвійськкомату урочисто відправлено юнаків до війська. Перші призовники, а їх приблизно 30, вирушили до Києва та навчального центру Збройних Сил України на Львівщину. Проводжати тернополян до армії рідні, близькі, духовенство, керівництво області й міста та представники громадськості.

– Держава потребує Вашої підтримки. Саме ви, молоді та завзяті, маєте стати опорою нашої Вітчизни. Ви відправляєтеся до війська, щоби навчитися боронити рідну землю. Дякую Вашим батькам за те, що виховали справжніх захисників, – звертаючись до присутніх зазначив військовий комісар Тернопільського обласного військкомату полковник Леонід Нечепорук..

Він також наголосив, що жоден із строковиків не служитиме у районі проведення АТО, а виконуватимуть завдання у пунктах постійної дислокації військових частин, які розташовані за сотні кілометрів від місця конфлікту.

Впродовж квітня-травня, доки триватиме весняний призов, до лав Збройних Сил та інших військових формувань України планується відправити понад 400 мешканців області віком від 20 до 27 років”.

 50 comments

 1. Oleksandr

  Самі ви москалі,якщо вживають слово рагуль

 2. Аноним

  Жах,невже треба застосовувати такі методи.

 3. анонім

  барна нeхай послужить,а він жмe руку,напeвнe і близько там нe був,ділок,то нe машини продавати,муж дeржавний,такий як і його брат прибитий.

 4. Bogdan

  Чим сучасні методи відрізняються від методів НКВД ? НІЧИМ. Тільки НКВД забирало так би мовити “ворогів народу і зрадників” ,а сучасні (не здивуюсь якщо це внуки колишніх КГБ,НКВД чи міліціонерів,адже все іде по спадковості)забирають молодих хлопців які без права вибору в “вільній і демократичній державі”мають відслужити ( так би сказати “борг державі”),а своїх ховають далеко в нори, одиниці відправляють на службу і то до знайомого майора чи генерала на дачу.

 5. Іван

  Патріоти срані. Тільки верещати і більше нічого, а як до справи, то в кущі. Нехай хтось послужить, а у нас демократичний вибір і вибираємо ми сидіти дома або на заробітки.

 6. Аліна Бродська

  Зато обнаглівші ютубери блогери типу Шапіка ходять нудьгують , о……ь Україну і інших. Розповідає як всіх ненавидить. То може треба таких хлопців до розуму приводити! А хлопці з села батькам дома потрібні, в селі роботи багато

 7. Andrii

  Відрізняються тим, що при НКВС за неявку у військкомат під час призову розстрілювали за саботаж…

 8. Аноним

  Україну потрібно захищати та питання від кого , від олігархів які грабують народ роздягаючи до останньої нитки , розвалюють та продають країну чи від зовнішнього ворога .

 9. Аноним

  А Украну захищати хто буде??? Язиком вони всі патріоти, а як армія всі в кущі!!!! Правильно роблять!!! А як по інакшому?

 10. ганна

  Ви всi чомусь дуже неграмотнi. Невже вас в школi не вчили. що таке конституцiя?
  Там написано, що служити в армii – це обовязок. А ви вирiшили. що демократiя – то це бардак – що хочу те роблю. Ви в якiй краiнi бачили бардак? I почали тут НКВС прирiвнювати. Це тут при чому? А в армiю не йдуть тому. що не хочуть бути вбитими нi1 за що нi про що i вбивцями не хочуть бути на вiдмiну вiд ваших сволочних добровольцiв, котрi вбивають мирних людей та нищать iх домiвки. А сволочне керiвництво держави голови морочить. що на Украiну хтось напав. Невже в цьому так важко розiбратись? Та зараз на Украiнi така влада. що сталiнськолму НКВС дуже далеко до них.

 11. Аноним

  Абзац… Нити через те що в армію забирають. Перевелись чоловіки в україні. Жінки мужніші стали за чоловіків.

 12. Аноним

  Пишу для тих розумних з відгуків ..про конституцію ..обовязки… На мою думку так як про нас думає наша “держава…” ті хлопці призовники нічого її невинні… Спочатку нехай воєнкомовські і Порошенківці йдуть служити і мажорні вилупки …..

 13. Аноним

  Ето не правельна ето уголовная отвественость молодьх ребят ловить как какихта жьвотньх

 14. Хохол

  А шо це ми так розхвилювались, панове “революціонери”? По Києву, а потім і по всій Україні, смуту наводити то ми – герої, а як до лав ЗСУ – голови в схрони? Звісно, було б краще поїхати полякам сраки мити! Бо є ж безвіз від жидков! НІКОЛИ ВИ НЕ БУЛИ І НЕ БУДЕТЕ УКРАЇНЦЯМИ, таргани вдома більш очікувані, ніж гуцуляка безмозглий!!!

 15. Аноним

  Самих бідних розбирали, хто не мав 3000€ воєнкому відкашляти

 16. Mykola Malovanyy

  Що спільного має мужність з майже рабською повинністю? Це пережиток, що залишився з часів СРСР.

 17. Наталія Ониськів

  Коли говориш про права треба згадати і про обовязки.а то прав купа а обовязків 0.а деяким хлопцям армія не помішає.бо як чудити то він мужик а як відповідати-ще дитина.😆

 18. Аноним

  Втікають ,бо вмирати не хочуть.Чому чиновники не відправляють своїх синів на війну?

 19. Аноним

  Це неправильно. Не було повісток, а взяти і полапати на вулиці це не правильно

 20. Аноним

  Обов’язок лиш смерти депутатів діти де за кордоном.Пора закінчувати війну вона нікому не потрібна.Дітей носила кожна мама не виховувала ВРада

 21. MASIKA

  Поки при владіі буде бандит Порох мій син ніколи не піде в армій.Я люблю та життя віддам за Україну но мій син не буде захищати бандитські грабежі нашої влади.Їхні діти бухають,грабують гуляють на Мальдівах а діти простого люду віддають за них життя.Ганьба Смерть нашій владі.

 22. Аноним

  Так здається хтось розпинався про контрактну армію, грошове забезпечення…. особисто я служив. В нас як проходит служба??тумбочка, взльотка, пхд…. нахуй така армія??? Солдат має бути підготовлений в суворих умовах які максимально наближені до бойових дій…тільки тоді з нього буде толк. А викрадати дітей з вулиці, забирати телефон-це дві різні кримінальні статті.

 23. Павло

  Люди не хочуть служитт державі яка за стільки років незалежності незробила для людей нічого
  Ні якісної освіти
  Ні надійної банківської системи
  Ні медицини доступної
  Ні судів вартих довіри
  Ні перспективи для молоді
  Нічого
  То чого дивуватись? І про що говорити?

 24. Аноним

  1 коментарі тільки від тих хто служив. 2 армія полюбить всіх!

 25. Аноним

  Якщо нормальна влада тоді можна йти служити, а якщо тебе все життя грабуюють, останнє з кишені витягнуть то про який обовязок іде мова?

 26. Він

  Це називається обісрана рабська держава

 27. Аноним

  то є ужас дочого ддойшла наша влада.куди ми котимся …

 28. Аноним

  Нічого,до москалів підете служити добровільно,тікати не буде куди.

 29. Михайло, 58 років

  Не розумію : а чому Ви, панове, ще такі богобоязливі, що в партизанку граєтеся досі. Це Я звертаюся до тих дописувачів, які ще й досі ” ходять” в Анонімах. Чи своєї рідної мови добре не знаєте, щоб Вашу недосконалість, неграмотність Ваші ж земляки не виявили ненароком, чи чогось боїтеся (майбутніх переслідувань влади, наприклад)?? Та ж все – добре видно по двох – трьох реченнях Вашої писанини : хто є хто. І хоч звучать різні думки – так і має бути в вільному суспільстві, але прослідковується одна – народу вже добряче надоїла ця блядська порошенківська кліка – “влада”, і дай тільки клич – народ масово збереться для чергової “переміни влади”. Навіть зброю не давай, своя завелася, на жаль. Щоб так зневажати свій народ – то навіть як ми кажемо – бандитська влада Януковича – не змогла. Україною ТОРГУЮТЬ в РОЗДРІБ і ОПТОМ ! А що ми очікували ? Та ж вибирали – олігарха – торгаша, а не державника. Самі ж винні ! То й самі мусимо виправляти свої “помилки”. І все це треба ЗРОБИТИ ( і то – негайно !) в мирний, цивілізований та ЗАКОННИЙ СПОСІБ !! Домогтися негайного прийняття в остаточній редакції Закону України “Про Антикорупційний Суд” та внести і зареєструвати в ВРУ законопроект “Про імпічмент президента”. Десь зо 2 роки тому бачив на сайті ВРУ ці законопроекти і від БЮТ, і від радикалів – тепер нема жодного !! Той “польовий командир”, що й бойовий гопак “знає” – видалив з сайту ВРУ. Боїться чинна влада своєї відповідальності після втрати своїх нинішніх посад (фактично – посадки з конфіскацією і боїться), тому всяко опирається прийняттю цих ЗАКОНІВ УКРАЇНИ !! Це вже починає добряче всім свідомим людям надоїдати ! Треба “тиснути” оцих майбутніх претендентів на посаду президента – Ляшка, Тимошенко, Гриценко, Мураєва та інших – нехай позареєстровують свої законопроекти “Про імпічмент президента” в Секретаріаті ВРУ. Щоб вони знали – на що вони потім можуть “наразитися” в випадку порушення законів України та її Основного Закону – Конституції !! Он, Порошенко вже 192 рази !!! (по моїх суб”єктивних підрахунках ) – порушує Конституцію, фактично – “витирає ноги” – і йому досі “нічого нема”. Так – не має бути ! Так ми, шановні, ніколи ! не побудуємо правової держави !!! Ромуни що – мудріші від нас ??? Та ж циганили в нас 20 років тому все : від електролампочки до звичайної кінської підкови, від утюга до електрочайника… А в них – ПОРЯДОК !! Баба ГОДНА навести лад з ЗЛОДІЯМИ !! А ми – як сироти, бо нема свого розуму та такої сили суспільної, щоб поставити цьому безладу край !!! А Ви кажете – воювати за рідний край – не всі хочуть йти (добровільно). Бо – ніхто не знає де той край має скінчитися (і чим ?). Синки “їхні” – засідають в ВРУ, а хлопські сини – мають ложити свої голови, щоб “вони” побільше встигли набити свої “закрома” тут і в офшорах ?? Так ДІЛО – НЕ ПІДЕ !

 30. Аноним

  Пані певно заблукала? Де вокзал забула? Що ти кур.вега несеш? Газуй нах з України в свою мокшандію бліни з шуфлі жернти.

 31. С Д.

  Наше покоління 60-тих років з честю і гордістю виконувало свій обов”язок перед краіною СССР СЛУЖБУв Збройних Силах…Розкидало всіх хто кого куда від Західних кордонів аж до Заполяр”я..Афганістану і краін Варшавского договору.Кожний уважаючий себе мужчина повинен був віддати два роки ЗС ;а кому повезло-у морфлот–три роки..Виходили змужнілі міцним духом мужчини..А від дівчат не було відбою…Як що з якихось причин чи по стані здоров”я чи симуляцііне пройшов військову службу…-дівчата дивилися з призирством або як на неповноцінного..Ніхто нікуди не ховався-ніхто нікого не шукав і не ловив.

 32. Аноним

  Харі повідїдали,а молодих пацанів потім в АТО відправляють,хотів би я побачити хоча б одного сина їхнього там….😤

 33. Аноним

  … ось вам і весь патріотизм… і це ловили тернополян які аж на дупу падають доводячи свою “патріотичність” … та оці “патріоти” чкурнуть якнайдалі побачивши москаля…

 34. Аноним

  Немають права просто так без повістки хапати на дорозі, тягнути в машину і щей погрожувати. Забирати телефон, без грошей документів везти з іншого району у Тернопіль і зразу проходити комісію щоб вже точно забрали. І щей не давати звязатись з рідними, не дати навіть час зібрати необхідні речі. Цеж не в тюрму забирають!!! Кожний громадянин має свої права, чого забирати хлопця не поцікавившись його життям а він має цікавитись державою в якій ніяких перспектив, що мусять молоді хлопці і дівчата їздити на заробідки по закордонах. Нікому нічого не докажеш в державі бардак і несправидливісь . В кожного хлопця своє житя свої плани і просто так викрадати з вулиці немають права нелюди.

 35. Ольга

  саме цікаве у тому де вони беруть таких “кваліфікованих”лікарів що визначають “придатний” знайте БОГ ДАЄ драбинку вверх і вдолинку

 36. Аноним

  Ви подивіться на ряхи отих генералів та самі хай ідуть служить а то пацанов 20-ти летних посилають а ви по старше попробуйте чі сташно?

 37. Аноним

  Повністю погоджуюсь !!! Хватить по московії на заробітки втікати !!! Чому одні вмирають за Україну, а інші втікають до педофіла пуцькіна та доробляють окупантів ????????

 38. олег

  Ну то може всю армію розпустим,дома ж у кожного роботи багато?

 39. Тарасик

  Сторонники сегодняшней власти – обязаны служить…

 40. Андрій

  Я прихильник сьогоднішньої влади, а саме Президента. Сам військовий. Хай батьки добре подумають над вибором, син алкоголік-наркоман бо по селах молодь зпивається, або син нормальний дорослий дисциплінований чоловік. В ООС беруть лише котрактникіа.

 41. Аноним

  правильно, а який дурень служитиме в “такій” армії?? а якщо згадати 90-початок 2000-их, де матері на дитину отримали дулю,сиділи без світла, виживали, а тепер опа і готові хлопці. Але це дурня впринципі. Головне, що порошенкового чи якогось іншого депутатського синка і не зловлять, бо він або чинаш або за бугром. а ще!!і то головне,
  в армії скотські умови і при тому , що 4 роки народ України справно платить воєнний податок. Служити треба, і армія має бути, та як згадаєш , що то за армія то плакати хочеться , спочатку через неї, а потім за дитину

 42. Аноним

  Оу! А кацапскі тролі вже й нашу мову опанували!

 43. Антон

  Військо Украіеі вкрай потрібне. Але професійне і навчане а не ті бідолаги яких ловлять звідусіль і зганяють на службу. Зараз в державі йде тенденція переймати все з заходу. Там служба у війську престижна. Військомати мають з кого вибрати солдатів бо бажаючих багато. А у нас беруть всіх підряд лиш би виконати “план” по набору.це якиісь маразм.

 44. Аноним

  Сволочі якби їхні діти служили війни давно уже би не було їхні морди від жиру скоро тріснуть

 45. Аноним

  Сволочі нехай позбирають по барах золоту молодєж і своїх синів то війна скоро закінчиться і бидло тернопільське що називається міліція бо вже запахли з голоду

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.