Однак дівчина не розгубилася, а одразу набрала номер «102». Патрульним громадянка розповіла, що чоловік намагався поцупити з прилавку електронний годинник.
У відділку поліції з’ясувалося, що це 27-річний уродженець Черкаської області. На камерах відеоспостереження у двох магазинах зафіксовано, що даний громадянин причетний до крадіжок мобільних телефонів. Наразі громадянина затримали за ст. 208 КПК (Затримання уповноваженою службовою особою) і помістили до ізолятора тимчасового тримання. Йому інкримінують ст. 15 ККУ(Замах на злочин) та ч.3 ст. 185 ККУ (Крадіжка)