На виклик направлено два відділення 1-ї державної пожежно-рятувальної частини, на двох автоцистернах, в складі семи чоловік, працівники оперативно-координаційного центру Управління.
На час прибуття рятувальників пожежа поширилась на площу близько 30 м.кв – горіла покрівля та дерев’яне перекриття будівлі. Всі сили та засоби рятувальники спрямували на боротьбу з вогнем. Спільними зусиллями, вже о 11:47 пожежу було локалізовано, а о 11:55 – ліквідовано. Всього до ліквідації пожежі залучались 10 чол. особового складу та 3 од. пожежної та спеціальної техніки.
Постійного навчального процесу в даній школі не має, потерпілих не виявлено, евакуаційні заходи не проводилось. Причина пожежі та матеріальні збитки встановлюються.