111

РОЗПЛІДНИК КОРУПЦІЇ – 2

Пошук громадськими активістами наступних фігурантів корупційних справ серед депутатів обласної ради, здається, увінчався успіхом.
При аналізі результатів голосування 28 березня ц.р. за зміни до обласного бюджету на 2018 рік конфлікт інтересів спостерігається ще у двох депутатів з опозиційних до президентської влади сил, які зголосилися підтримувати на наступних виборах Анатолія Гриценка: Громадянської Позиції та громадського руху «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ».

Так, директорка Тернопільського державного музичного училища Л. Римар без застережень проголосувала за призначені у її розпорядження двох з половиною мільйонів гривень (на придбання музичних інструментів та сценічних костюмів – 1000 тис. гривень, завершення ремонтних робіт в навчальних корпусах № 2 та 3 – 1500 тис. гривень), а головний доктор обласної лікарні реабілітації, що у Більче-Золотому, Л. Синоверський – за призначені у його розпорядження три з лишнім мільйони гривень (для реконструкції газового котла НИИСТУ-5 – 1 100 тис. гривень, облаштування чистки води для запуску в експлуатацію гарячого водопостачання – 970,579 тис. гривень, для виготовлення проектно-кошторисної документації та початку будівництва спального корпусу на 50 чоловік для учасників АТО із залом їдальні на 25 посадових місць та влаштування теплого переходу з реконструкцією існуючого корпусу – 1 099,239 тис. гривень (капітальні видатки) та забезпечення харчуванням військовослужбовців і учасників антитерористичних операцій – 200 тис. гривень).

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, магістр державного управління і депутат обласної ради від «Народного контролю» Любомир Синоверський

Цікаво, як відреагує на порушення законодавства згаданими особами голова обласної ради Віктор Овчарук. Адже у контрактах, які він укладав з ними, містяться положення про покарання за корупційні дії. Свого часу за корупційні діяння рішенням обласної ради з посади директора обласного музею в Монастириській було усунуто непоступливого лемка Михайла Тиханського.

До речі, Степан Барна за незаявлення про наявність конфлікту інтересів у діях одного з начальників управлінь ОДА обмежився винесенням тому аж догани. «Рука руку миє».

Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”2 comments

  1. Михайло, 58 років

    І що в тому є корупційного, що Є на Тернопільщині ще керівники, котрі хочуть щось мудре РОБИТИ ??? Гірше, якщо просто “розфасують” кошти а РОБОТИ не видно !

  2. Михайло, 58 років

    Ну і що : як той “конфлікт ІНТЕРЕСІВ” виправили ? Чи “він” само собою вичерпався ? Шось мовчить вся свідома Громадськість Тернопільського барно – баранівського краю ! Чому не Тернопільської області чи Тернопільського реґіону ( як прийнято називати в міжнародному розумінні певну територію, в даному випадку – область ). Та тому, що досі ВСІ депутати Тернопільської облради – найвишого органу влади в регіоні !!! й досі не мають на своїх ВИБОРЧИХ ОКРУГАХ жодного дня і години Прийому Громадян ! А ті ж виборці (читай – громадяни, “маленькі українці” за Ющенком – кожне має по двоє очей, а в деяких – є ще й думаюча та аналізуюча ГОЛОВА, і бачать вони : що в облраді – депутатом Є нині чинний голова Тернопільської ОДА ?!! Так ? То чому жоден з тих депутатів, навіть такий одіозний, неперевершений в своїх відкритих коментах повсюдно на радіостанціях депутат облради як Олександр Башта, ні разу не заявив про це з трибуни сесії облради ??! Чому тільки нещодавно “відкрилася” можливість для Громадян краю відкрито звернутися до голови облради чи до його заступників через електронну пошту ??! Скільки Я (та може й ще дехто з ЖИТЕЛІВ області ) маємо наголошувати, вважай – “кричати” про це ? Чому досі електронна форма спілкування виборців та влади була фактично відсутня ( в оперативному режимі ) ??? Тут НЕМА конфлікту інтересів ? Як Ви гадаєте ? Чому й досі на офіційному сайті облради НЕМА ЖОДНОГО Звіту про свою депутатську діяльність на окрузі ??? Що, Вам, шановні “депутати” збереження свого бізнесу з метою поповнення своїх “карманів” – не потрібно й навіть ОЗНАЙОМИТИСЯ з думками і ПОБАЖАННЯМИ ЛЮДЕЙ, проживаючих в області ??? Це – не КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ ?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.