Турнір з богатирського багатоборства серед ветеранів АТО відбудеться в Хоросткові

Поділитися

Хоростків запрошує на І обласний турнір з богатирського багатоборства серед команд учасників антитерористичної операції, присвячений пам’яті загиблого воїна Миколи Руснака.
Змагання відбудуться 20 травня (неділя) у м. Хоростків, Гусятинський район, Тернопільська обл., у парку “Воля”.

Реєстрація команд, жеребкування та інструктаж з 11 до 12 год.

Початок змагань о 12:00.
Контактний телефон співорганізаторів: Василь Шевчук (голова клубу “Нептун”) 0688427156, Дмитро Харчук (очільник обласної спілки учасників бойових дій) 0980850258.

Турнір проводиться з метою залучення учасників АТО до систематичних занять фізичною культурою і спортом, популяризації кросфіту та ведення здорового способу життя. Відродження історико-культурних традицій шляхом залучення широких верств населення. Відродження звичаїв та традицій козацтва. Демонстрація сили, витривалості та швидкості, як ознаки сучасних українських козаків. Популяризація здорового способу життя. Підвищення мотивації у населення до занять фізичною. культурою. Виховання почуття патріотизму, самовдосконалення, любові до Батьківщини та повага до її захисників, учасників україно-россійської війни.

Команди виступають у складі 7 чоловік (4 змагаються, 2 запасних, 1 представник). У турнірі можуть брати участь тільки учасники АТО. При проходження мандатної комісії представник команди надає посвідчення УБД та паспорт)

Організатори: Хоростківський клуб зимового плавання “Нептун”, обласна спілка учасників бойових дій, управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА.

Програма складається з показових виступів спортсменів, творчих колективів, козацьких забав та спортивних змагань.
Спортивна програма складається з 6 вправ командних змагань.
1. Біг з двома гирями по 32 кг х 4 учасники на смузі – 10 м для 2 команд (туди і назад).
2. Перетягування линви олімпійська система по 4 учасника).
3. Жим гирі 24 кг однією рукою (4 учасники по 5 підйомів).
4. Перекидання гирі 32 кг через перекладину (1 уч. за 1 хв).
5. Біг з мішком по 50 кг х 4 учасники на смузі 10 м.
6. Біг з партнером по команді на плечах 10 м х 2 учасники.
Додаткові вправи: змагання з армреслінгу, віджимання від підлоги, станова тяга штанги вагою 80 кг, стрибки на скакалці (кількість за 1 хв.).

Дні Пінзеля: мистецька академія в Бучачі

Патрульні зафіксували ДТП з неповнолітнім пішоходом