111


Не вимолили заробітчани в рясах файної погоди у Тернополі для своїх зазомбованих віруючих в казна що. Не підтримали неосвічених тернополян і небеса, слухаючи примітивну агітацію за сімейні цінності…

Сьогодні в центрі Тернополя, на Театральному майдані сумне видовище. Спочатку політичні проститутки разом зі своєю “мамкою” – Олегом Тягнибоком розповідали про те, як будуть “переставляти ліжка”.

У той час зі “старого” парку підійшло кілька сотень тернополян з дітьми. Вони “пропагували” сімейні цінності”.

Люди несли плакати, щось вигукували. Перехожі дивувались цьому маршу з дітьми по спекотному асфальту. У повітрі відчувалась сильна задуха перед зливою. Юне покоління дивувалось, що це за парад у совдепівському стилі.

Замість того, щоб дітей мордувати на таких горе-парадах, краще побути зі своїми діточками на природі, погратися, почитати…

Згодом, перша шеренга завернула біля центрального універмагу у вузький прохід на пішохідному переході і все “антигейське стадо” намагалось також в нього втиснутися….

За кілька хвилин люди так-сяк оминули перешкоду. Проте, виявилось, “антигеїв” не чекали так швидко політичні проститутки Тягнибока. І змордовані діти з батьками змушені були пів години “паритись” на сонці біля тристороннього годинника на бульварі Шевченка.

Врешті, організатори акцій якось домовились – і “набожних” пустили на головну площу міста. У той час заметушились агітатори “Свободи”, які почали фоткати загальні плани для піару свого маршу, мовляв ось як багато тернополян з дітьми прийшли нас підтримати.

Бачачи це публіцтво, небо не витримало і освятило всіх файним дощем. І за хвилину площа спорожніла…

У повітрі так і зависли питання: чи це геї забудовують нам парки? Чи лесбійка знищила школу мистецтв? Чи в сесійній залі міської ради особи з нетрадиційною сексуальною орієнтацією приймають ганебні рішення? Чи бачили “марширувальники” хоча б одного гея чи лесбійку у Тернополі? Вже не говоримо про розважальні заклади для нетрадиційних….45 comments

 1. Анонім

  Мабуть цю статтю писало саме гейське стато. Бридко читати.

 2. студент

  я хоч не є гомосексуаліст, але краще підтримав би в правах цих нещасних голубих, ніж цю інквізиційну колону дурнів.. вже мої діди відходили у червоних колонах..

 3. Ігор

  Такі ви батьки, якщо захищаєте хвороби суспільства, в якому житимуть ваші діти. І, будь-ласка, не потрібно зараз про толерантність. Почитайте статистику. Журналіст повинен бути неупередженим. Але, мабуть, ви такі журналісти, як і батьки…

 4. Микола

  шок. як таке дрімуче суспільство може бути? невже тернополяни не користуються інтеренетом, щоб прочитати елементарні базові речі для власної освіченості

 5. Андрій

  Сумно що такі статті пишуть “журналісти “котрі себе вважають “освіченими”, не маючи елементарної поваги до людей.Якщо ви батьки-дайте гідний приклад своїм дітям….

 6. Ольга Петрівна, тернополянка,

  Не повірила, що у моєму рідному місті панує таке дрімуче середньовіччя… соромна за своїх краян..я ходжу в церкву, виховала доньку і сина. … такого дурному не очікувала побачити.
  виховуйте своїх дітей щасливими людьми і вони не виростуть збоченцями у різноманітних проявах…

 7. оля

  чому відгуки блокуєте?правда очі колить? не хочите знати якої думки тернополяни про вашу ,,журналістську ,,діяльність?

 8. Олесь

  цікаво, а чи знають тернополяни, що один із керівників тернопільської облдержадміністрації – не вказую управління спеціально – є нетрадиційної орієнтації? чи це щось змінює для роботи чиновників?

 9. Reaktor

  Автор статті напевно “гомік” , бо дуже критикує християнські цінності і цим самим себе прикриває. Немає місця їм у нашому суспільстві.

 10. оля

  крім того що ходите в церкву і виховуєте двох дітей не будьде такими дрімучими і поцікавтеся які закони приймає верховна рада про сексменшини ,а то коли введуть в школі дітям молодших класів обовязковий предмет який підтримує збочинців то тоді побачите ким виростуть ваші діти


 11. Author
  Борис

  ні. одружений. є діти )) критикую дурню, яку впарюють наївним людям

 12. оля

  а чому не підтримуєш?боїшся що ,,правий сектор,,завозюкає пикою в землю?

 13. оля

  ти прозрієш коли твоїм дітям в школі почнуть впарювати дурню,підручники вже напечатані і депутат(призвища не памятаю) на сесії верховної ради показував той підручник

 14. Ігор

  А ви впевнені,що вам не впарюють дурню по ЗМІ про “нормальність” одностатевих стосунків? А це – проста захисна реакція суспільства на те, що порушує його засади. Погугліть – в купі європейських країн гомосексуалізм не вважається нормою . А ви ведетеся на голос меншості та ще й висміюєте те, що тисячоліттями вважалося нормальним…

 15. оля

  а ,,журналісту,,на запитання чи бачили в Тернополі гея ,хочу відповісти ,що коли він ще в селі корови пас ,тих геїв вже коло 26 школи гамселили ,бо вони хотіли там провести мітінг,

 16. yu

  мені цікаво, чому автор називає дурнею те,що люди відстоюють християнські принципи??і вішає ярлики“наївні люди ” на інших.можливо ви наївні ,якщо думаєте що вас і ваших дітей це не торкнется.у вашому виданні місяць тому була стаття про згвалтування неповнолітнього іншим хлопцем.Для вас це нормальне явище?по вашим дописам він був якраз на боці не “наївних”.подумайте що буде коли ваш не ”наївний”син приведе до вас свого чоловіка…подумайте про майбутнє ваших дітей,і освітлюйте новини неупереджено,бо складаєтся враження що ви проти сімї в складі тата і мами.

 17. Петро, кандидат економічних наук

  Україні ще далеко до європи. хто хоче там жити – той вже виїхав. решта – ментально ще дрімуче православіє у греко-католицькому розливі )) церковники вміло обслуговують злодійкувату владу, а опираються на ось таких невігласів, які мислять гаслами

 18. оля

  це,, продвинутий,, журналіст ,для нього більш страшніше коли син приведе в дім невістку іншої конфесії,а ніж невістку чоловічої статі

 19. Ніна, інженер

  певно, інквізитори спалять редакцію сайту про все )) а дрова підкидатимуть тягнибоківці

 20. Тарас, підприємець

  не думав, що частина тернополян живуть духовно в часи середньовіччя. бачу, навіть деякі користувачі інтернету, які тут коментують, явно не мислять елементарними категоріями людської гідності. дякую журналістам за стьоб над всім цим примітивізмом сучасного життя Тернополя

 21. Олег, програміст

  прочитав цю статтю у нас на нью-йоркському форумі. не повірив. лише два роки, як виїхав на пмж в штати. почав питати друзів – всі ржуть. я радий, що мої однокласники притомні люди. лише в одного вічні паломники-батьки взяли участь у цьому мракобіссі …

 22. Анонім

  Той хто писав напевно гомік або проститутка ,що продалася за гроші збоченцям. І найменшого поняття немає про Бога ,сім’ю і справжне щастя. Не бажаю писаці поганого, але це зло ,яке він захищає-впаде на його голову і його нащадків-якщо не покається. Бог осміяний не буває-що посієш,те пожнеш.

 23. Анонім

  Той хто писав-або гомік або проститутка,що продалась за гроші. І не має поняття про Бога ,сім’ю і справжнє щастя. Без сім’ї немає майбутнього ні в людей ні в держави. І цей писака буде покараний Богом може і до третього покоління. Бог осміяний не буває-що посієш те пожнеш. Покайся перед Богом.І почитай Біблію-тоді помудрішаєш.

 24. оля

  о, пішла в наступ група підтримки спідобактерії

 25. оля

  поскорішеб всі ті кандидати виїхали в Євпропу і не перетворювали Україну в Содому і Гомору

 26. Анонім

  Блокують, швидше, тому, що помилки ваші колять очі 🙂

 27. Анонім

  Статистика з поширення ВІЛ-СНІДу за 2015 рік свідчить, що в 57% випадків вірус передавався статевим шляхом у гетеросексуальних парах, у 22% заражалися через кров, у 19% – хвороба передалася від матері дитині і лише в 2% – це сталося статевим шляхом у гомосексуальних парах.

 28. Анонім

  Олю, помий свого язика, бо ще зараження від слова “спідобактерія” отримаєш

 29. Анонім

  Якщо на парад виходять мами з візочками і велосипедисти, то чому ЛГБТ-спільнота не має права на свій прайд? В усіх цих випадках це не стільки заклик народжувати більше дітей, пересідати на велосипеди чи закохуватися в представників своєї статі, а радше нагадування, що в цих категорій громадян є проблеми, на які суспільству варто звернути увагу.

  Що стосується кількості гомосексуалів – чоловіків і жінок, – то їх відсоток у суспільстві стабільний (7-10%) і не залежить від ступеня розвитку та рівня добробуту самого суспільства або рівня релігійності, віку статевого дозрівання, історичного періоду.

 30. Анонім

  А яким чином пропонуєте позбавитись “гоміків”? Убивати? Лікувати? Тримати в ув’язненні? Привселюдно побити камінням? Що ваші християнські цінності пропонують робити?

 31. Анонім

  Благополуччя дітей залежить від рівня стресу у сім’ї, який у процесі виховання незмінно впливає на дитину. Тому секрет успішного виховання дитини залежить від методів взаємодії з нею, але аж ніяк не від структури сім’ї і тим паче не від маршів.

 32. yu

  читаючи коментарі я дивуюся чому стільки злості і цинізму до людей які говорять що сім“я це тато і мама,а не партнер 1 і партнер2.На рахунок того ,що відсоток гомосексуалістів стабільний…цей відсоток і не збільшуєтся через те, що люди відкрито говорять що це гидота і гріх. давайте тоді будем пропагувати і інші гріхи….блуд,вбивства,алкоголізм,наркоманію,відсоток не збільшится ж.Мені дуже шкода тих дописників ,які вважають себе дуже “продвинутими”,і які не живуть у середньовіччі,які “ржуть”(до речі це риса притаманна в більшості коням),проте одностатеві відносини завжди були і будуть гріхом,Божі принципи не змінюются.Це огида в очах Божих і більшості мислячих людей.Саме тому по цілому світі люди нетрадиційної орієнтації і є меншістю.

 33. Ігор

  Ніхто не каже переслідувати чи лікувати гомосексуалістів, хоча до якогось там року в класифікації ВООЗ це вважалося хворобою. Менше з тим! Просто не потрібно визнавати це нормою і впарювати нашим дітям ,що це нормально. А щодо відсотків – чув іншу статистику .А ця, можливо, основана на тому що традиційних пар набагато більше.

 34. водій

  дякую, що у моєму рідному місті ще є люди із критичним мисленням і не бояться свої думки оприлюднювати.

 35. Таня, Козова

  прикол на приколі і приколом поганяє. а деякі терногпільські кирзаки не вїхали і образаються, що вони із сімейства валянків )))

 36. віруючий із почуттям гумору

  Шкода, що вже не має журналу “Перець”. місцеві мудріші люди посміються, а контингент віруючих так і не роздуплиться. прикро, що про цю подію в сатиричному стилі на всеукраїнську рівні не прочитає хоча б 5 людей із цієї колони, щоб просто сказати своїм однодумцям – слухайте, щось ми не так робимо… принаймні трохи треба щось змінювати…

 37. владислав

  я думаю автор статі не так за гомосексуалів, як йомц потрібно було (на замовлення звичайно) принизити націоналістів. Сліпо, недумаючи наслідувати якісь чужі “цінності” тільки тому що їх називають “європейськими” це вершина лакейст і глупства.

 38. Тамара

  спочатку я була шокована вашим матеріалом. думаю, озлобляться ще більше люди. а чоловік каже – клин клином вишибають. такому контингенту допоможе якраз такий клінч. а свободівцям вже нічого не допоможе ))

 39. афганець

  шкода, що ви з ними не спілкувалися. бачив стрім – наївні люди. всі як під копірку говорять – сім’я – це мама, тато і дитина. а реальне життя, а не в рожевих окулярах, показує, що це далеко не так. в мене сусід – сам доньку 20 років виховував. ваш колега, на радіо працював. нормально виховав.


 40. Author
  Борис

  не судіть по собі.
  так як своїми вчинками – крадіжками землі в парках, комунального майна, зароблянні навіть на прибиранні Тернополя і т.д. і т.п. – принизили націоналістичну ідею самі свободівці – вже більш критичніше нічого не може бути

 41. yu

  як ви не можете зрозуміти,марш за сімейні цінності і мітинг свободівців це 2 непов”язані між собою події.Якщо ви не підтримуєте політичні погляди даної організації …це ваше право.Проте не потрібно принижувати людей які пропагують правильні сімейні цінності бо тим самим ви потураєте збоченням.Пишіть про проблеми, які є в суспільстві.Допоможіть людям змінюватись на краще,а не просто язвити в статтях

 42. Михайло, 58 років

  Бачу небайдужість суспільства з Файного міста до теми сімейних цінностей та християнської моралі. Тільки Ми чомусь дуже боязливі ще. В якому плані ? В тому, що ніхто й прізвища свого не вказав… Партизанимо трохи ще, а чи – боїмося ?? Чого боятися ? На своїй землі боятися ? Але найбільше мене зацікавив допис якогось молодого Олеся, який написав, що “один з керівників ТОДА..”. А скільки там є керівників ? Та ж один і є ! Може, один з керівників структурних підрозділів ТОДА ?? І що, “впарив” Тебе ? Звідки знаєш ? Давай “на гора” факти, цікаво буде !!!

 43. Михайло, юрист

  дякую за адекватне бачення реальності. з Мадрида мені за кілька років дуже помітно як місцеві тернопільські телекомпанії, сайти обслуговують інтереси партій, чиновників при владі. раз на тиждень переглядаю – і дивуюсь проституції, яку чомусь називають в Україні журналістикою. чим більше читаю зашквару який поганий сайт про все – тим ви в моїх очах правдивіше пишете.

 44. Михайло Даник (@MykhayloDanyk)

  Противників всяких збочень ( нормальних людей ) – дощ розігнав. А якого треба дощу з ГРОМАМИ, щоб порозганяти ( з України ) те шобло, проти яких вийшли противники ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.