111

Ветеран полку “Азов” відмовився потиснути руку президенту України Петру Порошенку на офіційній церемонії. Це сталося під час нагородження переможців змагань Invictus Games (“Ігор нескорених” серед для поранених військових) у Києві.

Відео події було оприлюднено на офіційних сторінках партії “Національний корпус” у соцмережах.Як стало відомо, ветеран “Азова”, який демонстративно відмовився тиснути руку президенту – Олег Толмачов.

Він не відреагував на Порошенка, навіть коли той поплескав його по плечу.

Черкащанин Толмачов добровільно приєднався до бійців “Азова” 24 червня 2014 року, брав участь у боях за Мар’їнку та Іловайськ. Улітку того ж року був поранений під Маріуполем, у районі Сартани (вогнепальна травма великогомілкової кістки).
Після довготривалого лікування Олег став активним громадським діячем та представником “Національного корпусу” на Черкащині.

Олег Толмачов пояснив, що не потиснув президентові руку, оскільки той говорив про свої ініціативи, які повинен був реалізувати вже давно.

“Обурило те, що Порошенко вихвалявся тим, що ініціює створення окремого міністерства допомоги ветеранам і учасникам бойових дій. Хоча війна вже триває чотири роки, і президент повинен був це зробити набагато раніше. Також не сподобалось те, що він розповів про свій візит до Німеччини, який був недоречний”, – цитує Олега Толмачова ФБ-сторінка “Нацкорпус-Черкащина”.

“Війна уже триває чотири роки, і це, з одного боку, добре, що цього річ в Іграх взяли участь більше поранених бійців, ніж минулого, і що вони цікавляться спортом та мають можливість потрапити до збірної України. Але Петро Порошенко повинен був закінчити війну набагато швидше (як він і обіцяв), а не затягувати” її на чотири роки, тому б і поранених було б набагато менше.
Я вважаю, що присутність Порошенка лише образила честь поранених військових, яких могло бути значно менше”, – вважає Толмачов, повідомляє novynarnia.com2 comments

  1. Михайло Даник (@MykhayloDanyk)

    То не тільки президент винен, що війна вже більше 4-х років “не може завершитися”, хоч основна вина – на ньому ж. А вся кліка – каоліція – дуже посприяла для НОРМАЛЬНОГО РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ по завершенню конфлікту ??? Чому не втовкли президенту в голову, що пан Медведчук – не найкраща кандидатура для переговорів в Мінську ??? Бояться слово впоперек сказати чи мають непоганий зиск на розтягуванні самої війни ??

  2. Аноним

    Правильно Зробив!! Треба було ше в Їбало плюноти Жидові!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.