Патрульні Тернополя притягнули до відповідальності 13 батьків, які наражали на небезпеку своїх дітей

Поділитися

Небайдужі громадяни часто повідомляють патрульним про батьків, які не виконують належно своїх обов’язків та ставлять під загрозу життя своїх дітей. Зокрема від початку року інспектори склали 13 адмінматеріалів за ч.1 ст.184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

На вихідних громадянка повідомила, що на вулиці Крушельницької перебуває нетвереза жінка, а поруч бігає малолітній син. Заявниця розповіла інспекторам, що дитина вибігала на дорогу і ледь не потрапила під колеса автівки.

Патрульні одразу прибули на виклик. За вказаною адресою виявили хлопчика близько 7-ми років. Мати хлопчика, яка була поруч, поводила себе агресивно, виражалася нецензурною лайкою та мала явні ознаки сильного алкогольного сп’яніння.

Правоохоронці заспокоїли хлопчика та передали родичам, а горе-матір доставили до відділення поліції, де на неї було складено адміністративні матеріали за хуліганство та невиконання батьківських обов’язків. Про дану подію повідомлено ювенальну превенцію.

У Гусятинському районі 150 селян продали автомобілі і тому, нібито, не мали права на субсидії

Біля Довжанки затримали вантажівку із незаконно вирубаним лісом